Z jak zwłoki

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
C is for Corpse
zwłoki
dona

Kinsey Millhone, trzydziestodwuletnia mieszkanka Kalifornii posiadająca licencję prywatnego detektywa, zostaje wynajęta przez młodego chłopaka, poznanego podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych w miejscowej siłowni. Z wypadku, w którym jego porsche został staranowany przez nieznane auto i zepchnięty do kanionu, Bobby Callahan ledwo wyszedł z życiem, straszliwie okaleczony; jadący z nim kolega zginął na miejscu. Choć ani rodzina, ani policja w to nie wierzą, Bobby jest przekonany, że usiłowano go zabić, ponieważ dowiedział się czegoś, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla mordercy. Dotknięty po wypadku częściową utratą pamięci, nie potrafi odtworzyć informacji, będącej kluczem do zagadki. Zanim sobie przypomni, zginie. Kinsey Millhone zawsze wywiązuje się z umowy. Nie udało się zapobiec zbrodni - ale teraz uczyni wszystko, by odnaleźć jej sprawcę.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

| 2014-04-18

Lekki przerywnik między trudniejszymi pozycjami.

Aurelia | 2012-11-13
Przeczytana: styczeń 2007

Bardzo fajna książka do której warto zajrzeć.

gosiak | 2016-01-19
Przeczytana: 15 stycznia 2016

Jak na długą podróż pociągiem to idealna, nie trzeba się zbytnio skupiać, myśleć. Lekko łatwo i przyjemnie

Baltazaar | 2016-03-27
Przeczytana: 21 marca 2016