A wtedy umrzesz...

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
And then you die...
837180458X
dona

Słońce świeci, na rynku małego miasteczka w Meksyku panuje cisza i spokój. Mimo to widać, że wydarzyło się coś niepojętego, a Bess Grady, fotoreporterka, i jej siostra Emily mimowolnie znalazły się w samym środku katastrofy. W chaosie i zamieszaniu Emily znika, Bess zaś staje się zakładniczką. Ponieważ chodzi o życie niewinnych ofiar, musi przystać na współpracę z dziwnym nieznajomym; jego motywy są podejrzane, za nim ściele się ścieżka zasłana trupami. Do czego doprowadzi ta niebezpieczna gra?

Dominika | 2014-06-20

Iris Johansen - autorka która ma same świetne książki. Czyta się szybko z zaciekawieniem jak i z wyobrażeniem wydarzeń jakie w tej książce się znajdują. Zawiera również świetny wątek miłosny POLECAM :)

Vicky | 2012-11-01

Natrafiłam na tę książkę przypadkiem i bardzo się z tego powodu cieszę. Czytałam ją dość dawno, a mimo to pozostała w mojej pamięci. Nietypowa fabuła czy fascynujący bohaterowie naprawdę przyciągają uwagę. Polecam szczególnie osobom, które wolą powieści mniej fantastyczne, ale równie niesamowite.

Magdalena Ru | 2016-05-15
Przeczytana: 15 maja 2016

Potwornie naiwna książka. Jak zwykle skusił mnie opis, ale niestety muszę odradzić.

Emmerson | 2012-11-07

przypadkiem znalazłam ją na półce na działce i zaczęłam czytać. książka nie zachwyca ale też nie jest aż taka zła. przeczytałam ją bo nie było niczego innego pod ręką.

gosia914 | 2015-07-30

Dobrze sie czyta, książka wciąga... Ale od połowy akcja staje w miejscu i się tak ciągnie... i ciągnie...

maśka | 2017-06-13
Przeczytana: 14 czerwca 2017