Z jak zwłoki

Okładka książki Z jak zwłoki
Sue Grafton Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Kinsey Millhone (tom 3) Seria: Kocur kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
1999-01-01
Dariusz Kopociński
zwłoki

więcej Więcej

Pierwszy kryminał jaki przeczytałem - i przy okazji guity pleasure, bo książka się okropnie zestarzała i język pachnie mocno latami 90.

Jedna z ulubionych.

Przyjemna, choć w kontekście zbrodni brzmi to troszkę niecodziennie. Co jak co - historia opowiedziana bardzo przystępnie, a do bohaterów można zapałać głębszą sympatią.

Jak na długą podróż pociągiem to idealna, nie trzeba się zbytnio skupiać, myśleć. Lekko łatwo i przyjemnie

Lekki przerywnik między trudniejszymi pozycjami.

Bardzo fajna książka do której warto zajrzeć.

• 2013
  • Kryminał | Sensacja | Thriller