Okładka książki W kręgu księżycowego blasku

W kręgu księżycowego blasku

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteczka Pod Różą". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Barbara
6.3 (46 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Gdy pewnej nocy w Szwajcarii Cordelia Grant i jej trzy przyjaciółki z pensji spotykają w lesie tajemniczego mężczyznę, ich pobudzona niezwykłymi opowieściami służącej wyobraźnia zaczyna gorączkowo pracować. Czy rzeczywiście, jak tego chce stary przesąd, pełnia księżyca ukazała jednej z nich przyszłego męża? Po powrocie do Anglii i rozpoczęciu pracy w szkole dla dziewcząt Cordelia powoli zapomina o tamtej niezwykłej przygodzie, mając dość kłopotów z awansami czynionymi jej przez miejscowego dziedzica oraz zniknięciem swej ulubionej wychowanki. Jednak przeszłość powraca, a tajemnica, która objawiła się niegdyś w kręgu księżycowego blasku, niesie ze sobą śmiertelne niebezpieczeństwo...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
karensa | 2010-10-13
Przeczytana: wrzesień 2010

Jak większość książek Viktorii Holt podobała mi się. Lektura jest lekka, przyjemna. Trochę intrygi, trochę romansu. Walka pomiędzy prostą dziewczyną a bogatym, pewnym siebie dziedzicem:) Inteligentne kłótnie i dogryzanie sobie. Fajna, typowo kobieca, lektura.

Kasia | 2013-08-08
Przeczytana: 2010 rok

Świetna. Czyta się jednym tchem. To nie tylko romansidło, ale również kryminał :)

bacha24 | 2014-07-29
libra | 2014-03-17