Okładka książki W kręgu księżycowego blasku

W kręgu księżycowego blasku

romans
typ
papier
Barbara
6,35 (49 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Gdy pewnej nocy w Szwajcarii Cordelia Grant i jej trzy przyjaciółki z pensji spotykają w lesie tajemniczego mężczyznę, ich pobudzona niezwykłymi opowieściami służącej wyobraźnia zaczyna gorączkowo pracować. Czy rzeczywiście, jak tego chce stary przesąd, pełnia księżyca ukazała jednej z nich przyszłego męża? Po powrocie do Anglii i rozpoczęciu pracy w szkole dla dziewcząt Cordelia powoli zapomina o tamtej niezwykłej przygodzie, mając dość kłopotów z awansami czynionymi jej przez miejscowego dziedzica oraz zniknięciem swej ulubionej wychowanki. Jednak przeszłość powraca, a tajemnica, która objawiła się niegdyś w kręgu księżycowego blasku, niesie ze sobą śmiertelne niebezpieczeństwo...

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

Polecamy

Opinie czytelników
karensa | 2010-10-13
Przeczytana: wrzesień 2010

Jak większość książek Viktorii Holt podobała mi się. Lektura jest lekka, przyjemna. Trochę intrygi, trochę romansu. Walka pomiędzy prostą dziewczyną a bogatym, pewnym siebie dziedzicem:) Inteligentne kłótnie i dogryzanie sobie. Fajna, typowo kobieca, lektura.

Patrycja | 2014-09-26

Byłam sceptyczna co do opisu książki,ale gdy ja tylko zaczęłam czytać,wciagneła mocno. Wiele wątków,zagadek, nie tylko miłosne uniesienia,ale takze morderstwo. Nie lubię kryminałów,(ksiażka jest romansem historycznym z domieszką kryminału),ale w tym wydaniu podoba mi się :)

Kasia | 2013-08-08
Przeczytana: 2010 rok

Świetna. Czyta się jednym tchem. To nie tylko romansidło, ale również kryminał :)

BagatElka | 2014-10-24
reniamed | 2014-09-28