W kręgu księżycowego blasku

tłumaczenie
Maja Wiechowicz-Majer
The Time of the Hunter's Moon
Barbara

Gdy pewnej nocy w Szwajcarii Cordelia Grant i jej trzy przyjaciółki z pensji spotykają w lesie tajemniczego mężczyznę, ich pobudzona niezwykłymi opowieściami służącej wyobraźnia zaczyna gorączkowo pracować. Czy rzeczywiście, jak tego chce stary przesąd, pełnia księżyca ukazała jednej z nich przyszłego męża? Po powrocie do Anglii i rozpoczęciu pracy w szkole dla dziewcząt Cordelia powoli zapomina o tamtej niezwykłej przygodzie, mając dość kłopotów z awansami czynionymi jej przez miejscowego dziedzica oraz zniknięciem swej ulubionej wychowanki. Jednak przeszłość powraca, a tajemnica, która objawiła się niegdyś w kręgu księżycowego blasku, niesie ze sobą śmiertelne niebezpieczeństwo...

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

Dziewczyna w walizce
Raphael Montes

7,17 (24 ocen i opinii)
Ktoś mnie pokocha. 12 wakacyjnych opowiadań
Cassandra Clare , Libba Bray , Lev Grossman , Veronica Roth , Stephanie Perkins , Jennifer E. Smith , Leigh Bardugo , Francesca Lia Block , Brandy Colbert , Nina LaCour

7,09 (22 ocen i opinii)

Oblubienice wojny
Helen Bryan

8,17 (54 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Patrycja | 2014-09-26

Byłam sceptyczna co do opisu książki,ale gdy ja tylko zaczęłam czytać,wciagneła mocno. Wiele wątków,zagadek, nie tylko miłosne uniesienia,ale takze morderstwo. Nie lubię kryminałów,(ksiażka jest romansem historycznym z domieszką kryminału),ale w tym wydaniu podoba mi się :)

karensa | 2010-10-13
Przeczytana: wrzesień 2010

Jak większość książek Viktorii Holt podobała mi się. Lektura jest lekka, przyjemna. Trochę intrygi, trochę romansu. Walka pomiędzy prostą dziewczyną a bogatym, pewnym siebie dziedzicem:) Inteligentne kłótnie i dogryzanie sobie. Fajna, typowo kobieca, lektura.

Petrova | 2016-01-23
Na półkach: Przeczytane, Inne
Przeczytana: 21 stycznia 2016

Właściwie czekałam na jakiekolwiek ciekawsze rozwinięcie fabuły, aż do ostatniego rozdziału, kiedy wszystko się wyjaśniło, a Oni żyli długo i szczęśliwie. Książka po prostu nie zrobiła na mnie większego wrażenia.

Kasia | 2013-08-08
Przeczytana: 2010 rok

Świetna. Czyta się jednym tchem. To nie tylko romansidło, ale również kryminał :)

Ann88 | 2016-04-19
ejwa1960 | 2016-03-24