Evening Class
Kurs, wieczorowy
dona

Wieczorowy kurs włoskiego zorganizowany w jednej z dublińskich szkół miał w sobie coś szczególnego. Czy dlatego, że prowadziła go tajemnicza Signora, którą podejrzewano, że jest przebraną zakonnicą? Czy dlatego, że skupił ludzi o pogmatwanych losach, z różnych środowisk i o różnym poziomie intelektualnym?. Urzędnik bankowy, dama z najlepszego towarzystwa, gangster, samotna matka ze swą nieślubną córką - wszyscy ci ludzie na kursie nauczyli się o wiele więcej niż oczekiwali. Kiedy na zakończenie kursu wyruszają na wycieczkę do Włoch, każdy z nich jest całkowicie odmieniony.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

ula | 2013-03-04

Ciepła, wielowątkowa opowieść o różnych osobach, które spotkały się na tytułowym kursie wieczorowym. Polecam.

LIDIA | 2016-11-02
Na półkach: Powieść, Przeczytane