Zmierzch przy Studni Dusz. Testament Nathana Brazila

Tłumaczenie: Marek Rudowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Świat Studnia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Twilight at the Well of Souls: The Legacy of Nathan Brazil
83-7120-050-1
GeedieZ

Światu Studnia zagraża szczelina w czasoprzestrzeni, dobiega kresu czas istnienia wszechświata.

Cała planeta jednoczy się, by stoczyć ostateczną walkę. Nathan Brazil i Mavra Chng muszą ponownie dotrzeć do Studni Dusz, by uratować wszechświat. Po drodze muszą przebyć światy zamieszkane przez krwiożercze rasy tubylców...

bor | 2013-10-10
Przeczytana: 09 października 2013

zawód. ogólnie jako książka napisane dobrze, coś tam się też dzieje, ale jako zakończenie sagi kiepsko. poprzednia część rozbudziła apetyt, przygotowała na coś niesamowitego, a później z tego balonika powietrze gdzieś uleciało, wszystko poszło zbyt łatwo, zbyt przewidywalnie. oceniając sercem dał bym trzy gwiazdki ale nie oceniam sercem, a ksiązka napisana jest fajnie, ciekawie, tylko mi to zakończenie nie pasuje. mimo wszystko jako całość polecam

Andi | 2014-02-11

Czytałem ją dawno, ale dotąd ją pamiętam. Pamiętam z jaką zachłannością ją czytałem i teraz przeczytam ją jeszcze raz. Cały cykl "Studni" jest doskonały.

stasio44 | 2016-02-07
cerata | 2015-08-31