Zmierzch przy Studni Dusz. Testament Nathana Brazila

Okładka książki Zmierzch przy Studni Dusz. Testament Nathana Brazila
Jack L. Chalker Wydawnictwo: Rebis Cykl: Świat Studni (tom 5) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
1996-01-01
8371200501
Marek Rudowski

więcej Więcej

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

Czytałem ją dawno, ale dotąd ją pamiętam. Pamiętam z jaką zachłannością ją czytałem i teraz przeczytam ją jeszcze raz. Cały cykl "Studni" jest doskonały.

zawód. ogólnie jako książka napisane dobrze, coś tam się też dzieje, ale jako zakończenie sagi kiepsko. poprzednia część rozbudziła apetyt, przygotowała na coś niesamowitego, a później z tego balonika powietrze gdzieś uleciało, wszystko poszło zbyt łatwo, zbyt przewidywalnie. oceniając sercem dał bym trzy gwiazdki ale nie oceniam sercem, a ksiązka napisana jest fajnie,...

• Fantastyka
  • - Posiadam