Meduza: Tygrys w opałach

Okładka książki Meduza: Tygrys w opałach
Jack L. Chalker Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Czterech Władców Rombu (tom 4) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Czterech Władców Rombu (tom 4)
Medusa: A Tiger by the Tail (1983)
Zysk i S-ka
1996-01-01
1996-01-01
838621130X
Konrad Majchrzak
Świat Rombu Wardena

więcej Więcej

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

Ostatnia część troszkę podnosi poziom w stosunku to trzech poprzednich. Na początek ostrzeżenie dla tych, którzy nie czytali: o ile poprzednie trzy części można czytać w dość dowolnej kolejności (aczkolwiek zalecałbym czytać je po bożemu, czyli Lilith->Cerber->Charon), to "Meduza" powinna być przeczytana jako ostatnia.

Co do książki - nie ma rewelacji. Dość zgrabnie...

• - Do kupienia
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt