Sprzedać niewidzialne

83-7255-698-9
Sprzedać, niewidzialne
poradniki
dona

Na początku książki autor zajmuje się najważniejszym problemem w marketingu usług: jakością. Pokazuje w jaki sposób można odkryć w swoim przedsiębiorstwie te elementy, które wymagają udoskonalenia i podaje przykłady użytecznych technik. Następnie przechodzi do innych podstawowych zagadnień marketingu usług: jak określić, na czym naprawdę polega Twój biznes i co tak naprawdę kupują ludzie, jak pozycjonować usługi, jak zrozumieć klientów i ich zachowanie oraz jak się z nimi komunikować.

Łukasz Chrzanowski | 2014-07-13

Jedna z najpraktyczniejszych książek marketingowych. Perełka.

pablo | 2015-03-10
zbeegnyeav | 2016-12-26