Sprzedawanie niewidzialnego. Przewodnik po nowoczesnym marketingu usług

Wydawnictwo: Helion
biznes, finanse

Nowoczesny marketing to nie tylko sprzedaż towarów, ale również usług. Sam produkt, nawet najlepszej jakości, nie jest już atrakcją. O jego sile i atrakcyjności stanowią oferowane wraz z nim usługi...

Ssskorpionica | 2015-02-17

Książka bardzo merytoryczna, a zarazem napisana lekkim piórem. Autor, za pomocą różnych przykładów i anegdotek objaśnia sposoby pozyskania, utrzymania i dbania o klientów. Moim zdaniem warta przeczytania, w szczególności, jeśli ktoś planuje otworzyć lub już posiada firmę usługową. Mogłoby się wydawać, ze jest to już przepis nieaktualny, w końcu minęło prawie 20 lat od pojawienia się pierwszego wydania, ale przepis jest uniwersalny. Błędy opisane w "Sprzedawaniu niewidzialnego" są popełniane nagminnie, nawet teraz.

LordRuthven | 2014-09-30
Na półkach: Przeczytane, 2014