Niewidzialny dotyk

7 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Invisible touch
Niewidzialny, dotyk
biznes, finanse

Marketing w firmach działających w sektorze usługowym zdecydowanie różni się od marketingu firm produkcyjnych. Przedsiębiorstwa usługowe sprzedają zupełnie inny towar. Aby robić to skutecznie, muszą znać i rozumieć zasady rządzące ludzkim zachowaniem oraz wiedzieć, co skłania klienta do wybrania konkretnej usługi -- produktu, którego nie można dotknąć i ocenić przed złożeniem zamówienia. Relacja między klientem a wykonawcą usługi ma zupełnie inny charakter niż relacja między klientem a sprzedawcą. Należy budować ją w odmienny sposób, wykorzystując inne narzędzia. Trzeba opanować sztukę "niewidzialnego dotyku". Przeczytasz o niej w książce "Niewidzialny dotyk. Cztery klucze do nowoczesnego marketingu". Dowiesz się, jak kształtować relacje z klientami, wykorzystując nowoczesne metody promowania usług. Nauczysz się poprawnie interpretować wyniki badań marketingowych, omijać pułapki czyhające w utartych schematach i rozumieć potrzeby klientów. Poznasz humanistyczne aspekty marketingu i znajdziesz inspiracje, dzięki którym opracujesz własne sposoby pozyskiwania i utrzymywania lojalnych klientów.

Rafał Rodak | 2016-05-20
Na półkach: Biznes, Przeczytane
Przeczytana: 2015 rok

Dla mnie ta książka to odkrycie. Podwójne, bo znalazłem ją w księgarni z tanią książką i kupiłem nic wcześniej o niej nie wiedząc.
No i dlatego, że opisano w niej fundamentalne sprawy dotyczące marketingu usług, ale do zastosowania w biznesie w ogóle. Dla kogoś to może są oczywistości, jednak dla mnie część informacji była bardzo ważna. Jasny przekaz i podkreślenie właśnie tych oczywistości to główne zalety tej pozycji.

Łukasz Chrzanowski | 2014-07-13

Świetna książka, genialnego autora :)

Pyxxxy | 2016-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2016