Ty, Spółka Akcyjna

You, Inc. : the art of selling yourself
978-83-88970-59-7
Spółka Akcyjna
poradniki

Harry Beckwith, pisze z wnikliwością wynikającą z ponad trzydziestu lat zdumiewającego sukcesu. A teraz on i specjalistka do spraw sprzedaży, Christine Clifford Beckwith, pokażą Ci, jak zapakować i zareklamować najważniejszy na świecie produkt: Ciebie. Bez względu na to, czy chcesz zrobić dobre wrażenie na kliencie potencjalnym czy już pozyskanym, czy może na pracodawcy, zawarte w książce Ty, spółka akcyjna inspirujące historie, fascynujące przykłady i zaskakujące rady pomogą ci ulepszyć swoje życie w niewyobrażalnym stopniu.

kchmarzynski | 2015-08-17
Przeczytana: 2014 rok