Klucze do repozytorium

Okładka książki Klucze do repozytorium Melissa de la Cruz
Okładka książki Klucze do repozytorium
Melissa de la Cruz Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Błękitnokrwiści (tom 4.5) fantasy, science fiction
Błękitnokrwiści (tom 4.5)
Keys to Repository
Jaguar
2010-10-06
2010-10-06
Małgorzata Kaczarowska
Wampiry Błękitnokrwiści

Zdecydowanie zawiedziecie się na tej książce, jeśli sądzicie, że znajdziecie w niej rozwiązania najczęstszych problemów związanych z kluczami do repozytoriów. Zatem jeśli masz problem z dostępem do githubowego repo, mimo pozornie poprawnie skonfigurowanego klucza, to lepszym pomysłem jest przeszukanie Stacka i dokumentacji, aniżeli lektura tej książki.

Jeśli zaś ktoś poszukuje innych wrażeń z lektury, to nie oceniam (bo nie czytałem xD),może ta książka spełni takie oczekiwania.

---
Przepraszam, ale po prostu nie mogłem się powstrzymać, jak zobaczyłem ten tytuł. xD Może kogoś też to rozbawi. ;)

Jeśli zaś ktoś...

Bardzo ciekawa, polecam.

Bardzo ciekawa, polecam.

Fajne streszczenie dotychczasowej historii. Chociaż jak dla mnie lepiej to by było, gdyby dodatkowo było by rozrysowane te zależności w formie schematy czy tabeli. Bo tak czytasz tekst i musisz kartkować by znaleźć zależności. I te zależności rzymskie też mylą się. I fajne te dopełnienia historii w formie opowiadań.

Noi wyjaśniło się wiele

Noi wyjaśniło się wiele

Między czwartą a piątą częścią Błękitniokrwistych pojawił się dodatek "Klucze do repozytorium". Jest to dość cienka książeczka, która odkrywa wszystkie tajemnice Błękitnokrwistych, ich pochodzenie oraz powiązania z innymi bohaterami.

Poznajemy w nim dokładną charakterystykę postaci, ich poprzednie wcielenia, rysopisy, a nawet związki partnerskie, które zawierali na przełomie lat.
W książce występują też różne mapy, listy wyjaśniające niektóre tematy, o których była tylko wzmianka w głównych częściach. Jeśli chcecie uzupełnić informacje i czujecie niedosyt to warto po nią sięgnąć.

Osobiście ten dodatek czytałam co 5tą stronę bo większość informacji w nim zawartych było ukazane w poprzednich częściach serii i troche mnie to nudziło a chciałam szybko przez nią przebrnąć, żeby zabrać się za część V.

1996

Dużo objaśnia kto co dodatkowe sceny wydarzeń

Dużo objaśnia kto co dodatkowe sceny wydarzeń

Strata czasu na tą książkę

Strata czasu na tą książkę

Klucze do Repozytorium
Kto chce poznać szczegóły z życia blekitnokrwistych ?
Ten sięga to tej o to ksiazki !
Poznaj wszystkich bohaterów i ich sekretne życie !
Najbardziej podobało mi sie ze autorka dodała stare rozdziały które wiele wyjaśniają.
W książce jest tez fragment nowej ksiazki w głównej roli zobaczymy Bliss!
Książkę czyta sie bardzo szybko.
Polecam !

Klucze do Repozytorium
Kto chce poznać szczegóły z życia blekitnokrwistych ?
Ten sięga to tej o to ksiazki !
Poznaj wszystkich bohaterów i ich sekretne życie !
W książce jest tez fragment nowej ksiazki w głównej roli zobaczymy Bliss!
Książkę czyta sie bardzo szybko.
Polecam !

Część, która wnosi dodatkowe fakty do całej serii "Błękitnokrwistych". Bardzo miło się ją czyta.

• Wampiry