Klucze do repozytorium

Okładka książki Klucze do repozytorium
Melissa de la Cruz Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Błękitnokrwiści (tom 4.5) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Małgorzata Kaczarowska
Wampiry Błękitnokrwiści

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Fajne streszczenie dotychczasowej historii. Chociaż jak dla mnie lepiej to by było, gdyby dodatkowo było by rozrysowane te zależności w formie schematy czy tabeli. Bo tak czytasz tekst i musisz kartkować by znaleźć zależności. I te zależności rzymskie też mylą się. I fajne te dopełnienia historii w formie opowiadań.

Noi wyjaśniło się wiele

Między czwartą a piątą częścią Błękitniokrwistych pojawił się dodatek "Klucze do repozytorium". Jest to dość cienka książeczka, która odkrywa wszystkie tajemnice Błękitnokrwistych, ich pochodzenie oraz powiązania z innymi bohaterami.

Poznajemy w nim dokładną charakterystykę postaci, ich poprzednie wcielenia, rysopisy, a nawet związki partnerskie, które zawierali na...

Dużo objaśnia kto co dodatkowe sceny wydarzeń

Strata czasu na tą książkę

Klucze do Repozytorium
Kto chce poznać szczegóły z życia blekitnokrwistych ?
Ten sięga to tej o to ksiazki !
Poznaj wszystkich bohaterów i ich sekretne życie !
Najbardziej podobało mi sie ze autorka dodała stare rozdziały które wiele wyjaśniają.
W książce jest tez fragment nowej ksiazki w głównej roli zobaczymy Bliss!
Książkę czyta sie bardzo szybko.
Polecam !

Część, która wnosi dodatkowe fakty do całej serii "Błękitnokrwistych". Bardzo miło się ją czyta.

Nuuuuuda... serio. Podobały mi się jedynie 2 czy 3 tam historie jako dodatki i nic więcej. Bo to jak streszczenie pierwszych 4 tomów jest. Także jak nie chcesz marnować czasu na pierwsze części to możesz to przeczytać i od razu będziesz wiedzieć co jest grane.

Na półkach: , , , ,

"Głęboko pod ziemią, za zamkniętymi drzwiami, znajduje się repozytorium – miejsce, gdzie, skryte przed oczyma niepożądanych gości, spoczywają dokumenty i świadectwa. Część z nich za chwilę ujrzy światło dzienne... Nieznane wydarzenia, urywki historii, zaginione oficjalnie listy i tajne dokumenty, one właśnie składają się na „Klucze do repozytorium” – klucze do tajemnicy...

1 729
    1 122