Klucze do repozytorium

Melissa de la Cruz Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Błękitnokrwiści (tom 4.5) fantastyka, fantasy, science fiction
Keys to Repository
fantastyka, fantasy, science fiction
Małgorzata Kaczarowska
Wampiry Błękitnokrwiści

Noi wyjaśniło się wiele

Między czwartą a piątą częścią Błękitniokrwistych pojawił się dodatek "Klucze do repozytorium". Jest to dość cienka książeczka, która odkrywa wszystkie tajemnice Błękitnokrwistych, ich pochodzenie oraz powiązania z innymi bohaterami.

Poznajemy w nim dokładną charakterystykę postaci, ich poprzednie wcielenia, rysopisy, a nawet związki partnerskie, które zawierali na...

Dużo objaśnia kto co dodatkowe sceny wydarzeń

Przyznam, że książka mogłaby być lepsza. Ale to nic. Jeśli ktoś nie jest tak wybredny jak ja, to przeczyta tą serię. Mi się bardzo dłużyła, momentami była śmiertelnie nudna. Chyba nie trafiłam tym razem, choć wampiry uwielbiam.

Strata czasu na tą książkę

Klucze do Repozytorium
Kto chce poznać szczegóły z życia blekitnokrwistych ?
Ten sięga to tej o to ksiazki !
Poznaj wszystkich bohaterów i ich sekretne życie !
Najbardziej podobało mi sie ze autorka dodała stare rozdziały które wiele wyjaśniają.
W książce jest tez fragment nowej ksiazki w głównej roli zobaczymy Bliss!
Książkę czyta sie bardzo szybko.
Polecam !

Część, która wnosi dodatkowe fakty do całej serii "Błękitnokrwistych". Bardzo miło się ją czyta.

Nuuuuuda... serio. Podobały mi się jedynie 2 czy 3 tam historie jako dodatki i nic więcej. Bo to jak streszczenie pierwszych 4 tomów jest. Także jak nie chcesz marnować czasu na pierwsze części to możesz to przeczytać i od razu będziesz wiedzieć co jest grane.

Na półkach: , , , ,

"Głęboko pod ziemią, za zamkniętymi drzwiami, znajduje się repozytorium – miejsce, gdzie, skryte przed oczyma niepożądanych gości, spoczywają dokumenty i świadectwa. Część z nich za chwilę ujrzy światło dzienne... Nieznane wydarzenia, urywki historii, zaginione oficjalnie listy i tajne dokumenty, one właśnie składają się na „Klucze do repozytorium” – klucze do tajemnicy...

Dyskusje

1 690