Zakazana strefa

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
The forbidden zone
Zakazana, strefa
dona

Każde miasteczko ma jakieś specjalne miejsce, na przykład wzgórze. Zakochani chodzą tam flitrować, rodziny na majówki, a dzieci zimą na sanki. Dla społeczności Osecoli nie było w nim nic groźnego... aż do dzisiaj. Budzi się prastara moc ukryta pod wzgórzem. Terror przybył spoza czasu, przestrzeni i otchłani ludzkiego poznania pełen obcych, odrażających potrzeb i pragnień. Świetna powieść w konwencji prozy H.P. Lovecrafta. Piorunująca mieszanka grozy i fantastyki.

FanAtyk84 | 2017-03-18
MaciejS | 2016-07-29