Twilight Zone: 19 Original Stories on the 50th Anniversary

2009-09-01
Data 1. wydania:
2009-09-01
angielski
the twilight zone rod serling antologia

więcej Więcej

W roku 2009, po upływie pięćdziesięciu lat od czasu emisji „The Twilight Zone”, twórcy literatury fantasy i science fiction, otrzymali okazję zmierzenia się z legendą serialu na polu literackim. Inicjatorką tego przedsięwzięcia była żona Roda Serlinga, Carol, która zebrała wokół siebie utalentowanych, współczesnych pisarzy, pragnących spróbować swoich sił w stworzeniu...

Dodaj cytat z książki Twilight Zone: 19 Original Stories on the 50th Anniversary