As w rękawie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tylko dla młodzieży". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Siedmioróg
Iga

Bohaterka opowieści pochodzi z niewielkiego miasta, wiedzie nieciekawe życie i wydaje się, że nie ma przed nią żadnych perspektyw. Ale dziewczyna ma atut - tytułowego asa w rękawie - dzięki któremu pozna smak luksusu. Czy Dorota zdradzi siebie? Jak smakuje luksus? Powieść jest zwierciadłem naszej współczesności, która kusząc młodych ludzi wygodnym, kolorowym życiem, stawia ich przed trudnymi wyborami.

źródło opisu: http://siedmiorog.pl/k237_as_w_rekawie_

źródło okładki: http://siedmiorog.pl/k237_as_w_rekawie_

Katherina87 | 2012-11-20

książek: 2045
kocham_cie | 2015-05-14
Na półkach: Dawno temu, Przeczytane

Uwielbiałam książki z tej serii

Ervisha | 2011-07-02

Taka sobie... obojętna lektura

monika | 2016-10-10
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 10 października 2016

Taka sobie książka opowiadająca o młodej dziewczynie która pracuje w sklepie a jej życie jest szare i mało ciekawe.Niby ma wiele,ma matkę która dba o jej reputację,pracę,chłopaka,ale jej to nie wystarcza.Chce czegoś więcej,chce żyć w luksusie,zdradza i manipuluje.Nie podobała mi się ta książka.

koniaralisa13 | 2015-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2015

Powieść opowiadająca o problemach dzisiejszej młodzieży, bardzo pouczająca lektura. Polecam nie tylko młodzieży.:)

Karolina Jarząbek | 2012-01-11

Tę książkę pierwszy raz przeczytała kilka lat temu, opowiada ona historię Doroty, młodej dziewczyny, która skończyła handlówkę, a jej życie stało się mniej niż szare. Nad Dorotą stale stała matka, która dbała o to, "co ludzie powiedzą" , ojciec był, gdzieś tam się przewijał, jednak równie dobrze mógł być niemy. Dorota nie miała żadnych perspektyw, świat wokół niej nie wabił niczym interesującym, rodzice ledwo wiązali koniec z końcem, ona sama zamknięta w pracy w sklepie odrzuca chłopaka, który się o nią starał co by tu więcej powiedzieć był poprany, wybiera Pawła, a on jak to na niegrzecznych chłopców przystało po prostu się nią zabawia. W pewnym momencie czytania zastanawiałam się czy bohaterka jest aż tak głupia i naiwna, czy po prostu nie ceni się za wysoko. Dorota szybko zrozumiała, że ma tylko jedynego Asa w rękawie, którego może wykorzystać. Czy to chce się pokazać młodym dziewczynom? Że jedynym narzędziem jakie mogą wykorzystać jest ich ciało? Ale można zrozumieć zamiar...

booksbynight | 2017-03-02
Zyje_bo_czytam | 2016-12-08