Ostatnia odzywka

Last Call
83-7150-592-2
powieść, fantasy,
dona

Przejmująca opowieść o hazardzie, przeznaczeniu i fantastycznej przygodzie. Dawno, dawno temu czarna magia zniszczyła Fisher Kinga Bugsy Siegela. Jałową ziemią Las Vegas zaczął władać nowy król. Przed dwudziestoma laty Scott Crane, jednooki hazardzista, przegrał ciało i duszę podczas dziwacznej gry w karty, która toczyła się na środku jeziora Mead. Zwycięzca przychodzi teraz, by odebrać wygraną. Mroczna fantastyka... Tajemnicza... Powers gra o wysokie stawki. I zdobywa je."Locus"

Dragomir | 2016-02-17
Hodor | 2015-11-18