Koniec świata i poziomki

Wydawnictwo: Znak
978-83-240-1298-5
powieść polska
ola161

Niesamowita historia o pewnej podróży dwójki dzieci z rodzicami, podczas której pojawia się magia i wplata w ich przygody. Niesłychana wyobraźnia autorki pozwala czytelnikowi na przebywanie w fantastycznym świecie czarów, czasem śmiesznych, a czasem groźnych. Jednak najważniejsze przesłanie brzmi: najbezpieczniejszy jest dom rodzinny. W obecnym, nowym wydaniu książki Onichimowskiej atmosferę tajemnicy i niezwykłości podkreślają przepiękne ilustracje wybitnego polskiego grafika Pawła Pawlaka.

dodawi | 2013-05-27
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci