Wanda - ściśle tajne!

Tłumaczenie: Ryszard Turczyn
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Wanda - Streng geheim!
Lena

Och , ty w życiu! Wanda i jej najlepsza przyjaciólka Katie są zgodne : dorośliu świrują na maksa!Inga nowa przyjaciółka taty , jest w ciąży i w głowie jej tylko śpioszki w zajączki. Także mama Wandy jest po uszy zakochana i ciągle się tylko czerwieni jak nastolatka. Totalna żenada! Ale co najgorsze: przyjaciel Wandy Fabian nagle zaczyna się prowadzać z tym głupim Bernim, najobrzydliwszym w...

Ale co najgorsze: przyjaciel Wandy Fabian nagle zaczyna się prowadzać z tym głupim Bernim, najobrzydliwszym w całej klasie wrogiem dziewczyn. Czas na tajny plan, żeby nauczyć rozumu zarówno Fabiana, jak i dorosłych

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2005

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kr12345 | 2014-10-29

Chodź kiedyś nie lubiłam zbyt intensywnie czytać. To jednak widząc książkę wydaną w taki sposób jak ta, z kolorowymi kartkami, z błędami, z rysunkami i różnymi mazgrołami postanowiłam ją kupić.
Zdecydowanie przyciąga wzrok dzieci i zachęca je do czytania :) To się liczy.

Peśka | 2012-07-13

Tak jak *Wanda i Antydziewczyńska Banda* niezła i nie jakaś świetna. Ale da się czytać.

Kitty | 2012-02-13

Fajna ksiazka