Zjawa z Tatooine

Wydawnictwo: Amber
Tatooine Ghost
Star Wars, Gwiezdne wojny
Drzewko

Na Tatooine odbywa sią aukcja cennego obrazu. Ukryty w nim mikroobwód zawiera klucz do tajnych szyfrów Rebelii. Jeśli wpadnie w ręce wroga, Imperium pozna nazwiska agentów Nowej Republiki pełniących służbę na setkach planet galaktyki. Ale na aukcji dochodzi do strzelaniny. W zamieszaniu obraz zostaje porwany. Han solo wyrusza w pościg za złodziejem...

ulfjkl | 2016-11-18

Coś wspaniałego! Ta książka w inteligentny sposób łączy starą trylogię i wydarzenia po niej następujące w EU z prequelami. Zawsze chciałam czegoś takiego, poznania ojca przez Leię. W końcu w kanonie wszystko kręci się wokół Luke'a... Ale serio nie sądziłam, ze otrzymam coś takiego i to w tak świetnej formie. Rewelacyjnie się czytało.
I dlatego właśnie EU pozostanie dla mnie kanonem (również ze względu na "Trylogię Thrawna"), a Disneyowskie twory będą fanficzkami stworzonymi przez ludzi z kasą na ich nakręcenie.

Vincent | 2016-07-24
profeciak | 2016-03-09