Wędrówka dusz

Wędrówka dusz

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Przeczytałam kilka rozdziałów, ale zdecydowanie nie mam zaufania co do wiarygodności tej książki. Nie wciągnęło mnie też nawet z nastawieniem, że to może być ciekawe science-fiction. Niedoczytałam.

Inspirująca podróż. AKCEPTACJA i ZAUFANIE - słowa, które są jeszcze bardziej utwierdzone we mnie po przeczytaniu tej książki.
Jeśli "coś" pcha Cię w stronę podjęcia jakiejś decyzji, kroku (przy którym serce radośniej bije),ale wydaje się to głupie i nierozsądne, to bardzo prawdopodobne, że takie nie jest - a wręcz przeciwnie.

Uważam że każde życie ma sens. Nic nie dzieje sie bez przyczyny :) A skutki to nauka dla każdego z nas :)

Jest to książka, która na pewno warto przeczytać, temat który warto zgłębić.

Książki dr Newtona starają się przybliżyć nam tematykę metafizyczną i kompletnie niepoznaną. Są to jednak zdecydowanie jednostronne pozycje- dużo jest w nich opowieści potwierdzających tezy autora ale też brak jest jakichkolwiek innych- czy zaprzeczających czy chociaż dających nam (czytelnikom) możliwość samodzielnego podjęcia decyzji i zachęcenia do zgłębienia tematu.
Mnie ta kwestia bardzo zmęczyła. Bo to jednak trochę tak jakby ktoś stwierdził, że jabłka są jajami feniksów i na potwierdzenie tego napisał książkę rozwijającą ten temat i przytaczającą wyłącznie argumenty potwierdzające tę tezę.

Bardzo intrygujący jest temat duszy- jej istnienia/nieistnienia, pojawiania się w ciałach czy tego co się z nią dzieje po śmierci. Jednak wydaje mi się, że nadal jest i będzie to temat niepoznany.

Jest to książka, która na pewno warto przeczytać, temat który warto zgłębić.

Wierzę , że wszystko dzieje się w życiu z jakieś przyczyny . I to , że trafiła do mnie ta książka , gdy mam tak wiele pytań związanych z bratnią duszą . Może nie było w niej aż tylu odpowiedzi na pytania odnośnie bratniej duszy , ale dotyczy wielu aspektów życia i rozjaśnia wiele rzeczy :). Bardzo ciekawa .

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, co czeka nas po śmierci polecam książkę WĘDRÓWKA DUSZ, a po więcej info zapraszam na wideo recenzję książki:

Książka otwierająca nowe spojrzenie na kwestię naszej duchowości oraz tzw. życia po śmierci. Na podstawie przeprowadzonych sesji regresji hipnotycznej pacjenci Dr Newtona byli w stanie dotrzeć do swoich wspomnień ukrytych w zakamarkach podświadomości i nadświadomości. Te doświadczenia pokazują nam, że życie ludzkie ma głęboki sens i z każdym wcieleniem zdobywamy nową wiedzę dzięki której możemy wzrastać zbliżając się do Źródła.
Na przestrzeni lat kształtując własną filozofię i poszukując sensu istnienia, kolejny raz przekonałam się jak bardzo kwestie reinkarnacji są mi bliskie i spójne z moją wizją świata.

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książkę przesłuchałam w formie audiobooka. Jest przyjemna i pokrzepiająca serce. Byłoby wspaniale gdyby to wszystko okazało się prawdą. Polecam wszystkim poszukującym otuchy i pocieszenia.

Od dawna chciałam przeczytać. Ze zdziwieniem zobaczyłam, że jest dostępna w miejscowej bibliotece. Idea posiadania wielu wcieleń - reinkarnacji - jest mi nieobca, więc książka Newtona nie była dla mnie szokiem. Wcześniej oglądałam "Wczorajsze dzieci" - film oparty na prawdziwej historii. Tam właśnie kobieta, by rozwiązać dręczące ją wspomnienia/flashbacki udaje się do doktora zajmującego się regresją hipnotyczną. Sesja po sesji, krok po kroku, w końcu razem docierają do sedna pewnej bardzo smutnej historii, pewne puzzle wracają w końcu na swoje miejsce a kobieta może się zająć swoim obecnym życiem.

Ale do rzeczy! "Wędrówka dusz" to relacje prawie 30 osób wprowadzonych w stan regresji hipnotycznej za pomocą technik Newtona (autor zmarł w 2016). Obrazy, które przekazują mu jego pacjenci są nad wyraz podobne do siebie a relacje przedstawiają obrazowe opisy miejsc po drugiej stronie. Dowiadujemy się z nich, że dusza ludzka wielokrotnie wraca na Ziemię, by uczyć się i doświadczać. Dusze mają różne poziomy rozwoju i zaawansowania. Każdy z nas ma przewodnika duchowego (Anioła Stróża),który nas prowadzi i pomaga. Dusze tam na górze zgrupowane są hierarchicznie w zależności od stopnia rozwoju. Bardzo ciekawa lektura, zachęcam i polecam.

Natknęłam się na nią przez przypadek. Już miałam wychodzić z biblioteki, kiedy wpadła w moje ręce. Na początku przerażało mnie to, co czytałam. Później zaczęłam oswajać się z tą wiedzą i jak na początku temat śmierci był dla mnie tematem tabu, teraz czuję się spokojniejsza, bo wiem mniej więcej czego mogę się tam spodziewać, patrząc z naukowego punktu widzenia, a nie z punktu widzenia religii.

1 144
    1 124