Wędrówka dusz

2003-01-01
2003-01-01
Barbara Górecka
Wędrówka dusz

Książka wpadła w moje ręce w okresie żałoby. Czasem myślę, że tylko dzięki przeczytaniu jej udało mi się wtedy przetrwać. Zmieniła całkowicie mój pogląd na życie. Najważniejsza książka jaką przeczytałam w całym swoim życiu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Otwiera umysł i umacnia wiarę!

Otwiera umysł i umacnia wiarę!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo przemawia do mnie wizja nieśmiertelnej duszy i ponoszenia konsekwencji swojego zachowania, jeśli nie w tym, to w innym wcieleniu. Interesuje mnie ta tematyka, więc była to dla mnie ciekawa książka i chciałabym, żeby rzeczywiście było tak, jak opisują pacjenci doktora. Sama chciałabym się dowiedzieć czegoś o własnej duszy, co jest ukryte tak głęboko, że nie da się tego pamiętać. Mimo że jako katolik niby wiem, że dusza nie umiera, to łatwiej mi to przyjąć dzięki opisom ludzi, którzy mogą to opisać (może słaby ze mnie katolik). Książkę polecam każdemu zainteresowanemu tematyce reinkarnacji, można w to wierzyć albo nie, ale przeczytać warto.

Dla mnie po prostu bajka 😅 infantylna, żenująca, w drugiej połowie zaczęłam już niektóre strony po prostu przewracać bez czytania, bo się nie dało dalej 🤣 a ja książek nie porzucam, zawsze staram się dać szansę i doczytać do końca, żeby wyrobić sobie opinię

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta książka to jakieś nieporozumienie. Dobrze ktoś zauważył, że jest infantylna. Wręcz żenująca. Nie zdarzyło mi się nie skończyć książki, ale tej nie da się słuchać. Specjalnie dla niej założyłam konto na bookbaet, ale przesłuchałam ok. 2 godzin i stwierdziłam, że szkoda czasu. Nie polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie mam pojęcia dlaczego ta książka jest tak wysoko oceniana...Teorie w niej przedstawione nie mają żadnego odzwierciedlenia w faktach, które ktokolwiek sprawdził. Lekko się czyta, napisana przyjemnym językiem, ale chyba nawet jej nie dokończę, bo momentami treść jest wręcz infantylna. Interesuję się trochę tajemniczymi zjawiskami, jasnowidzeniem i tak dalej (traktując te kwestie w formie ciekawostki) i ta książka wyjątkowo mnie rozczarowała, bo argumentacja dla poglądów autora jest tak naprawdę żadna (pomijam już fakt, że podobno ktoś, kto stoi za tym "dziełem" posiada tytuł naukowy)

Pozycja zdecydowanie wpływająca na światopogląd i samoświadomość związaną z życiem codziennym. Odpowiada na podstawowe pytania dotyczące egzystencji ludzkiej i pozwala odnaleźć sens życia.

Książka bardzo obszernie opisuje wędrówkę dusz. Z początku wydaje się ona dziecinna i nielogiczna, więc ciężko przyswoić sobie informacje w niej zawarte, kiedy są one niezgodne z naszym światopoglądem.

Po dłuższym zagłębieniu się w treść, stanowisko autora wydaje się całkiem uzasadnione, a wszystko zaczyna układać się w spójną całość.

Książka jest super, osobiście podobało mi się w niej wszystko. Prawdopodobnie dlatego, że mówi o tym co sama przeczuwam, co gdzies słyszałam, czytałam. Ta książka porządkuje mi to wszystko. Autor świetnie to opisał na podstawie rozmów ze swoimi pacjentami. Watro zapoznać się z takie spojrzeniem na nas samych, zwłaszcza po utracie kogoś bliskiego. Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka sama w sobie jest ciekawa. Porusza tematy, nad którymi wiele osób się zastanawia. Jak dla mnie napisana dość zawile, ciężko się czytało, ale może nie przywykłam do takiego stylu. A może to kwestia tłumaczenia. Jednak sięgnę po inne pozycje tego autora. A czy jest to lekura science-fiction, czy naukowa, należy samemu odpowiedzieć sobie na to pytanie. Z pewnością dużo zależy od wiary i "uduchowienia" ;)

Polecam dla osób chcącym zgłębić temat reinkarnacji - bardzo ciekawa lektura
Dla mnie za dużo było dialogów z sesji z klientami, czasami się dłużyło przez to

Polecam dla osób chcącym zgłębić temat reinkarnacji - bardzo ciekawa lektura