Michael Newton Wydawnictwo: Cintamani Poland popularnonaukowa
Journey of souls
popularnonaukowa
Barbara Górecka
Wędrówka dusz

Najlepsza z tego gatunku. Dużo nowych informacji. Czy w nie wierzę to już inna sprawa

Ciekawa koncepcja podróży dusz po śmierci a może raczej między jej różnymi wcieleniami. Napisana w formie wywiadów i opisów poszczególnych przypadków dusz. Można poznać ciekawe historie i dobrze zbudowaną teorię o wędrówce dusz między wcieleniami.
Wprawia w głęboką refleksję i rozważania na ile w tym wszystkim jest prawdy i czy nasza dusza również tak podróżuje?
Polecam...

Książka zmieniła całkowicie mój światopogląd.Polecam każdemu!

W ujęciu najprostszej i powszechnej definicji reinkarnacji – uznaje się, iż jest to pogląd, według którego dusza po śmierci ciała może wcielić się w nowy fizyczny byt. Natomiast sam tytuł książki dr Michaela Newtona (niekwestionowanego autorytetu wśród hipnotyzerów) wskazuje już na zupełnie inne, bardziej dynamiczne rozumienie egzystencji. Otóż życie człowieka, z punktu...

Wędrówka dusz - tajemnice życia po życiu. Wstrząsnęła mną. Nigdy nie wiedziałam na ten temat dużo, za sprawą tej książki wszystko stało się jaśniejsze, do zaakceptowania, inne. Myślę że to dobra książka nie tylko dla chrześcijanina, ale ateisty, czy innej kultury w którą wierzy. Po tej książce, nie jestem już tak przerażona, tym co się stanie ze mną po śmieci, bo...

Bardzo ciekawa książka. Autor stara się opisać, na podstawie sesji hipnotycznych ze swoimi pacjentami - jak wygląda nasze życie po śmierci. Opisuje dokładnie:
- moment śmierci ciała i unoszenia się duszy
- przejście duszy przez bramy, tunele itd.
- czas na regenerację duszy po ziemskich wydarzeniach
- dołączanie duszy do grupy swoich bliskich dusz, "rodziny"
- analiza...

Bardzo profesjonalna książka, dla zainteresowanych tematem-konieczność. Ciekawe przykłady faktycznych ludzi, prosty język. Książka treściwa i pochłaniająca.

Kolejna, po Kardecu, zaliczona książka traktująca o życiu po śmierci. Tym razem, dla odmiany, autor za pomocą hipnozy cofa pacjentów do okresu pomiędzy ziemskimi wcieleniami. Dowiemy się jak wygląda świat duchowy, w jaki sposób i po co trafiamy na Ziemię oraz jaki jest cel tego wszystkiego.
Ciekawa koncepcja, nieco bardziej optymistyczna niż w "Księdze duchów" i na pewno...

„Wędrówka dusz” to pierwsza książka na temat życia po śmierci, którą przeczytałam z takim zaangażowaniem. I jedyna, którą przeczytałam do końca. I jestem tym faktem bardzo zaskoczona, bo nigdy mnie taka tematyka nie interesowała. Zanim sięgnęłam po tę pozycję, minęło sporo czasu. Po lekturze książki wiem jednak, że nie ma sensu zamykać się na nieznane gatunki i od razu...

Macie czasem wrażenie, że niektóre książki "same" wpadają w wasze ręce w odpowiednim momencie życia? Choć "Wędrówka dusz" czekała na stosie bodajże od stycznia, to jednak ciągle nie miałam odwagi, by po nią sięgnąć. A że ostatnio przez T. myśli o tym, co dzieje się z człowiekiem po śmierci towarzyszyły mi często, to chyba nie mogłam trafić na nic bardziej właściwego.

Dr...

Dyskusje