Krainy Tajemnic

Okładka książki Krainy Tajemnic
Peter ArcherPhilip Athans Wydawnictwo: ISA Seria: Forgotten Realms fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2005-01-01
Izabela Matuszewska

Okładka książki Duchy Askalonu Matt Forbeck, Jeff Grubb
Ocena 7,0
Duchy Askalonu Matt Forbeck, Jeff ...
Okładka książki d20 Modern. Podręcznik źródłowy Jeff Grubb, Rich Redman, Charles Ryan, Bill Slavicsek
Ocena 7,5
d20 Modern. Po... Jeff Grubb, Rich Re...

"Krainy Tajemnic" to kolejny zbiór opowiadań z Zapomnianych Krain. Autorów mamy tutaj gro, podobnie historii, ale wszystkie łączy jedno - tajemnica. Najczęściej jest ona związana z morderstwem.

Jako, że mamy bardzo szeroki wachlarz autorów, poziom opowiadań jest bardzo różny. Mamy "starych wyjadaczy", których treści to tak zwany pewniak, ale mamy też autorów nowych, którzy...

Książka trzyma poziom, jak poprzednie zestawy opowiadań. Nie są wybitne, ale nie są też złe -całkiem przyjemne. Tym razem opowiadania oscylują wg tematów morderstwa, intryg i śledztw. Jedyna wada jaką mogę się przyczepić, to większość jest za krótka i ledwo się wczytujesz, a tu koniec.

• Forgotten Realms
  • Fantasy
  • Chcę w prezencie
  • Fantastyka/Sci-Fi
  • Zapomniane Krainy "Antologie"
  • 2012 i wcześniej

Dodaj cytat z książki Krainy Tajemnic