Jerzy i poszukiwanie kosmicznego skarbu

Tłumaczenie: Marek Krośniak
George's Cosmic Treasure Hunt
978-83-10-11668-0
Jerzy, Hawking, fizyka, kosmos
Moriana

Jerzy wyrusza na niezwykłą wędrówkę po Galaktyce. Niczym w zabawie w poszukiwanie skarbów podąża za wskazówkami pozostawionymi we Wszechświecie. Czy dowie się, kto próbuje nawiązać z nim kontakt?
Niesamowita opowieść przygodowa pełna dramatyzmu i nagłych zwrotów akcji, zawierająca także mnóstwo ciekawych faktów o kosmosie.

Sławomir Skrobisz | 2015-11-30
Przeczytana: 29 listopada 2015

Mam duży problem z oceną tej książki - dużo ciekawych informacji o wszechświecie, zarówno podstaw jak i bardziej zaawansowanych teorii. Ale podanie jej w formie podróży dzieci dla mnie nie było najlepszym rozwiązaniem. Tak więc książka dla młodzieży napisana bardzo lekko. Można traktować jako początek przygody z wiedzą o wszechświecie.

Yuuki | 2011-12-05

Ta już mnie nie wciągnęła jak pierwsza, ale miała dla mnie znacznie ciekawszy temat niż pierwsza. Ci kosmici naprawdę mnie zaciekawili.

przeczytane w 3 godziny...

szopuś | 2012-01-07

Niesamowicie wciągająca książka. Miejscami mrożąca krew w żyłach miejscami zabawna. Można też nauczyć się wielu ciekawych rzeczy o kosmosie. Polecam ją dzieciom i dorosłym. Polecam Wam ją wszystkim drodzy CZYTELNICY!

Zanekkk | 2016-07-11

Jedna z moich ulubionych książek z dzieciństwa. Bardzo polecam !

koemata | 2015-07-28
Na półkach: Az w 2015, Przeczytane, Audio
Przeczytana: 28 lipca 2015

przyjemnie wprowadza w odległości kosmosu, także dorosłych

roninxx | 2016-10-26
Kasiek | 2016-05-29