Łowcy Fortun

The Fortune Hunter
978-83-25-20490-7
łowcy fortun, romans, medium, McKinney
Kasia

Szesnastoletnia Lavinia ucieka z sierocińca. W Nowym Jorku przyłącza się do grupy spirytystów i wkrótce zostaje słynnym medium. Zdobywa majątek i pozycję. Pewnego dnia na jej drodze staje przystojny i bogaty mężczyzna, którego jedynym celem jest zdemaskowanie niegodnej oszustki. Przewrotny los szykuje jednak obojgu nie lada niespodziankę.

Ania Mróz | 2015-04-08
Przeczytana: 07 kwietnia 2015

Naprawdę bardzo dobra. Strasznie podoba mi się fabuła i oczywiście bohaterowie. Książka przesiąknięta szczęśliwym zakończeniem, a dla mnie to jest najważniejsze więc nic tylko czytać!
Podoba mi się charakter Lawinii i siła Edwarda, poza tym delikatność Hazel i radość Daisy.
Polecam!

Seanse? Takie rzeczy zawsze mnie bawiły, choć gdzieś tam głęboko czuję, że nie ze wszystkiego można sobie robić zabawę, bo są na tym świecie rzeczy, siły, których nie możemy pojąć.. Choć romans nie należał do zbyt wymagających, nie był też zbyt lekki - czytając strasznie współczułam dziewczynom, które z takim samozaparciem walczyły o siebie. Szczególnie determinacja Lavinii zrobiła na mnie wrażenie. Czy słuszne były oskarżenia, że żerowała na ludzkiej naiwności i wykorzystywała tęsknoty? Ciężko powiedzieć, bo chyba i ona miała trochę racji, iż ci ludzie potrzebowali tego.. Owszem, oszukiwała, ale nie krzywdząc nikogo. Dziewczynom udało się osiągnąć naprawdę wiele, znaleźć swoją bajkę. To było takie spotkanie ludzi po przejściach, z trudnymi etapami w życiorysie.

Podsumowując: książka wciągająca, z czasem denerwującymi bohaterami i przewidywalnym happy endem :)

integral87 | 2011-02-09
Przeczytana: 07 lutego 2011

Książka całkiem dobra na wieczór . Miło się czytało.

Mackula | 2012-08-01

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Świetne .. Naj bardziej mnie wkurzał ten Edward bo ją tak źle traktował .. i mega był moment jak ten im umarł a one go chowały i w ogóle ;p

Lakrimosa | 2013-05-19

Szybko dobrze sie czyta, ale nie podobał mi się główny bohater...

Malwa | 2016-11-22
Magda | 2016-10-11