Czarodziejka

Wizard
83-85696-84-9
Czarodziejka
dona

Czarodziejka jest drugim tomem trylogii (tom pierwszy to Tytan, trzeci - Demon), będącej powieścią pełną wyobraźni i humoru. Sirocco Jones, Gaby Plauget oraz Robin Dziewięciopalcy odbywają obfitującą w przygody podróż po pełnym egzotycznych stworzeń świecie, rządzonym przez boginię Gaję. Wszechpotężna, lecz samotna Gaja popada w obłęd i wykorzystując swoją władzę, zabawia się istotami zamieszkującymi jej świat.

Janusz Szewczyk | 2016-01-09
Tadeusz Śliwiński | 2015-11-05