Rzeka Tańczących Bogów

Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dancing Gods". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
The River of Dancing Gods
83-86530-23-5
fantasy, Morze snów, Armageddon
Bastete

Życie Joego i Marge nie było łatwe. Teraz, zgodnie ze słowami nieznajomego napotkanego na drodze, która nie istniała, czekała ich śmierć za dziewiętnaście minut i osiemnaście sekund. Prom, którym mieli się przeprawić przez Morze Snów, mógł jednak zawieźć ich ku innemu, być może lepszemu życiu. Czekał tam na nich świat, w którym elfy wciąż tańczyły w świetle księżyca, a magia była rzeczywistością. Joe mógł zostać barbarzyńskim wojownikiem o potężnych muskułach, Marge zaś stać się piękna i znaleźć swoje magiczne ja.
Wszystko wyglądało tak, jak obiecał im niezwykły czarodziej, Throckmorton P. Ruddygore. Wkrótce jednak przekonali się, że kryje się za tym znacznie więcej. Był to świat, w którym piekło wciąż toczyło swą pradawną wojnę, a jego książęta wysyłali ludzi do walki toczonej za pomocą czarnej magii. W świecie tym Joe i Marge musieli w jakiś sposób zapobiec nadejściu Armageddonu.

biedron | 2016-11-18
rusycysta | 2016-10-24