Noce Coruscant. Pogrom Jedi

Wydawnictwo: Amber
Coruscant Nights 1: Jedi Twilight
Noce, Coruscant, Pogrom, Jedi
dona

Trwają mroczne rządy Imperium. Niemal wszyscy rycerze Jedi zginęli. Jax Pavan jest jednym z nielicznych, którym udało się uniknąć zagłady. Zarabia na życie jako łowca nagród, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość i stara się nie dać schwytać żądnym krwi Jedi skrytobójcom. Nagle dowiaduje się, że jego dawny mistrz został zabity. Przed śmiercią prosił, aby Pavan doprowadził do końca ważne zadanie. Jax nie ma wyboru. Musi wyjść z ukrycia i spełnić ostatnie życzenie umierającego mentora, ryzykując, że odnajdzie go Darth Vader...

NihilusX | 2013-12-30
Przeczytana: 23 grudnia 2013

Bardzo dobra książka, świetnie kontynuująca niektóre wątki "Łowcy z mroku" oraz serii Wojny Klonów (m.in. "Punktu Przełomu" i "MedStar").

domink92 | 2016-01-13

Troszkę za dużo powtarzających się opisów. Akcja rozkręca się pod sam koniec. Obiecujące zakończenie

Tomek | 2010-08-29

Lekka, dobrze się czyta, ciekawi bohaterowie.

Dominik | 2012-08-10

Jestem wielkim fanem 'Gwiezdnych Wojen', uwielbiam cały świat stworzony przez Lucasa. Książki pochłaniam, uwielbiam dowiadywać się nowych rzeczy i jeszcze bardziej odkrywać Galaktykę.

scirus | 2016-11-24
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone