Myśląc

Thinks...
83-7301-062-9
powieść angielska
fiolqa

Mistrz powieści uniwersyteckiej powraca do gatunku, który przyniósł mu sławę. Książka "Myśląc..." błyskotliwie i z humorem opisuje "mały światek" angielskiej uczelni ze wszystkimi jego układami towarzysko-erotycznymi. A że głównymi bohaterami książki "Myśląc..." są pisarka i kognitywista, który pracuje nad stworzeniem sztucznej inteligencji, jest to również fascynujący dyskurs o tajemnicy...

A że głównymi bohaterami książki "Myśląc..." są pisarka i kognitywista, który pracuje nad stworzeniem sztucznej inteligencji, jest to również fascynujący dyskurs o tajemnicy świadomości i naturze ludzkiego umysłu, o tym, jak to się dzieje, że wiemy, myślimy i mamy poczucie własnego ja.

Gapcio | 2013-09-26
Łukasz | 2016-11-20