Co nowego w raju

Wydawnictwo: Rebis
Paradise News
83-7301-013-0
Kamil Szkup

"Raj na ziemi! Czyż nie chcesz tam pojechać?" - w myśl tego hasła grupa Anglików wyrusza na rajskie wczasy na Hawaje. Nie wszyscy jadą tylko odpoczywać: ojciec i jego dorosły syn wybierają się do umierającej krewnej, dwie nie najmłodsze przyjaciółki liczą na nowe znajomości, a antropolog kulturowy szuka potwierdzenia swoich hipotez na temat współczesnych funkcji wypoczynku. Zaskakujące sploty okoliczności uwikłają ich w najmniej spodziewane sytuacje, a niektórym nawet przewrócą życie do góry nogami.

Kamila | 2014-12-16
Przeczytana: listopad 2013

Fantastycznie czytało mi się "Co nowego w raju." Przyznam szczerze, że nie mogłam się oderwać. Książka bardzo wciąga i niesamowicie wpływa na wyobraźnię. Śledząc losy poszczególnych bohaterów czułam się jakbym oglądała serial, wszystko idealnie widziałam oczyma wyobraźni.

Myślę, że w trakcie czytania dobrze też zastanowić się nad tym czym właściwie jest tytułowy "raj" i na czym polega jego wartość.

Książka zachęciła mnie do przeczytania kolejnej pozycji Davida Lodge'a.

25ben | 2016-12-26
Hossula | 2016-11-07