Odjazd według Wilta

Cykl: Wilt (tom 3) | Seria: Kameleon
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Wilt On High

Henry Wilt jest wykładowcą w collegeu, gdzie pewnego dnia ginie jedna ze studentek. śledztwo prowadzi inspektor Flint, który ma okazję zemścić się na Wilcie, podejrzanym o udział w aferze narkotykowej. Ale to nie koniec oskarżeń. Bohater tkwiący w niewłaściwym małżeństwie, niewłaściwej sekcji, niewłaściwym życiu zostaje uznany za szpiega i poddany niezwykłemu przesłuchaniu. Na szczęście z pomocą zazdrosnej żony Evy i czworaczków o niespożytej energii Wilt ratuje się z opresji, a przy okazji doprowadza do ruiny bazę wojskową w Baconheath.

ira | 2013-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2013

Odjazd rzeczywiście. :) Konfliktu międzynarodowego do tej pory jeszcze Wilt nie wywołał - i było to tylko kwestią czasu... :)
Nie jest to co prawda oszalała blond terrorystka ani gumowa lalka zatopiona w betonie, ale Matki Przeciwko Bombie skutecznie podgrzewają atmosferę, a Mona Messalina daje czadu. :)
Warto. Lubię śmiać się na głos podczas lektury. :)

Joanna1969 | 2015-02-24
Przeczytana: 23 lutego 2015

Miało być śmiesznie i było,trochę wariactwa nigdy nie zaszkodzi zwłaszcza kiedy częściej sięga się po poważniejsze pozycje.Polecam.

Cyfranek | 2012-05-26
Przeczytana: 26 maja 2012

Kolejna część przeżyć Wilta przeczytana przeze mnie kolejny raz po raz kolejny wzbudziła może już nie kaskady śmiechu ale przynajmniej uśmiech. To chyba jeden z moich ulubionych bohaterów!

Małgorzata Jasek | 2015-01-21

Bardzo dobra w kategorii "humor" i "stosunki damsko-męskie".

aniesse77 | 2015-02-06

Śmieszne, ale pierwsza część ze wszystkich zdecydowanie najlepsza.

Łukasz Śmigiel | 2011-05-20

Wilt jest śmieszny, totalnie, absurdalnie, wspaniale.

srebrnanatalia | 2015-05-12
Przeczytana: 2000 rok