Gildia Orędowników

Tłumaczenie: Mirosław P. Jabłoński
Cykl: Nowa saga o Dorsajach (tom 4)
Wydawnictwo: Solaris
The Chantry Guild
838843134X
cykl Childe, Hal Mayne
Dzieckokwiatu

Hala Mayne'a ogarnia zwątpienie w słuszność wybranej drogi - zjednoczone floty Młodszych Światów oblegają, zamknięte za polem siłowym, Ziemię i Encyklopedię Ostateczną, wraz ze wszystkimi siłami dorsajskimi. Przewaga Bleysa rośnie i wkrótce będzie on gotowy do generalnego szturmu. Hal Mayne wyrusza potajemnie na okupowaną planetę Kultis, gdzie powstała gildia Orędowników, organizacja...

Hal Mayne wyrusza potajemnie na okupowaną planetę Kultis, gdzie powstała gildia Orędowników, organizacja wychowująca nowe, walczące pokolenie Exotików. Przyjaciele Mayne'a mają nadzieję, że wizyta podbuduje podupadające morale ich przywódcy.

książek: 1980
Jahty | 2011-10-22