Lovelock
83-7180-102-5
fantastyka, technologia
totfla

TRYLOGIA O MAYFLOWERZE KSIĘGA I Na "Arce", statku kolonistów, nie wszyscy znajdują się z własnej woli - nie tylko ludzie. Tytułowy bohater jest udoskonaloną małpką kapucynką, która ma być idealnym sługą swojej właścicielki. Jest tzw. świadkiem, co go upoważnia do nieustannego przebywania z kobietą, należącą do najwybitniejszych naukowców. Przez całą dobę zbiera o niej informacje, później...

TRYLOGIA O MAYFLOWERZE
KSIĘGA I

Na "Arce", statku kolonistów, nie wszyscy znajdują się z własnej woli - nie tylko ludzie. Tytułowy bohater jest udoskonaloną małpką kapucynką, która ma być idealnym sługą swojej właścicielki. Jest tzw. świadkiem, co go upoważnia do nieustannego przebywania z kobietą, należącą do najwybitniejszych naukowców. Przez całą dobę zbiera o niej informacje, później przekazywane do komputera za pośrednictwem urządzenia elektronicznego, zamontowanego w mózgu zwierzęcia. W miarę rozwoju akcji Lovelock z narratora staje się protagonistą.

książek: 1980
Jahty | 2011-10-21