Moje zwariowane wakacje

Tłumaczenie: Anna Nowak
Cykl: Sekretnik (tom 4)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
The Ibiza Diaries

Cześć, to ja — Shiraz Bailey Wood. Mam dla was najnowsze wiadomości o mnie i o mojej paczce. Zeszły rok był kompletnie odjechany — Carrie zgrywała primadonnę, a ja zasuwałam jako reporterka dla gazety „London Alive”. Serio! Teraz muszę jednak przyznać, że Carrie dała czadu. Namówiła swojego tatę, żeby kupił nam dwa bilety na Ibizę! Ja, Carrie… plaża… chłopaki… Przeczytajcie o tym wszystkim w...

Teraz muszę jednak przyznać, że Carrie dała czadu. Namówiła swojego tatę, żeby kupił nam dwa bilety na Ibizę! Ja, Carrie… plaża… chłopaki… Przeczytajcie o tym wszystkim w nowym, wyjątkowym pamiętniku z Ibizy!

źródło opisu: Nasza Księgarnia

źródło okładki: Nasza Księgarnia

Iruku | 2011-04-22
Na półkach: Przeczytane, 2011

Moim zdaniem : kompletne dno i strata czasu..

Yuuki | 2012-08-23
Przeczytana: 19 sierpnia 2012

Książka niezwykle głupawa, jak to sekretniki. Jednak przyznam, że momentami nie mogłam powstrzymać śmiechu. Prawda jest taka że gardzimy takimi książkami, ale jak po nie sięgniemy nie sposób się nie uśmiechać ;).

Camile | 2010-11-20
Przeczytana: 04 stycznia 2011

Super, ekstra książka !

Tiggy Linaress | 2016-03-05

Polecam. Jest ona bardzo ciekawa i zabawna jak wszystki cztery części Sekretnika Grace. Jeszcze raz polecam👍👌

747Milka | 2012-07-11
Przeczytana: 2011 rok

Kolejna część książki Sekretnik, forma w jakiej została napisana przykuła moją uwagę.

Zuza | 2011-08-21
Przeczytana: 09 marca 2011

Książka którą się dobrze czyta i lekko mnie się podoba!

Cataryna | 2011-07-29
Przeczytana: 17 lipca 2011

Dośc ciekawa książka.Dużo się z niej dowiedziałam!

Dominika | 2012-04-15

cóż śmieszna, ale dla mocnych imprezowiczów

Anarionka | 2013-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2013

No, nóż, kocham tę serię!

Dream | 2013-07-28
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam