Szkoła, balet, pierwszy całus

Okładka książki Szkoła, balet, pierwszy całus Sissi Flegel
Okładka książki Szkoła, balet, pierwszy całus
Sissi Flegel Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Bille (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Bille (tom 1)
Wydawnictwo Dolnośląskie
2008-01-01
2008-01-01

Książka niezła. Motyw przyjaźni, miłości i prawdziwej pasji. Nie ma w sobie zbyt wiele orginalności, ale czyta sie ją naprawdę przyjemnie.

"Szkołą, balet, pierwszy całus" to pierwsza część przygód Bille. Pasją dziewczyny jest balet i robi wszystko by w przyszłości zostać baleriną. Jednak pewnego dnia spotyka Mischę, który wywraca jej życie do góry nogami.
Bardzo fajna książka. Szybko i łatwo mi się ją czytało. Polecam ;)

Bardzo fajna książka. Szybko i łatwo mi się ją czytało. Polecam ;)

Bardzo łatwo się czyta.

Bardzo łatwo się czyta.

Niezbyt dobra książka, jej największym plusem jest prosty język. Nieco naiwna, za prostym językiem idzie uproszczona fabuła. Wielu wątków nie rozwinięto - przede wszystkim dotyczy to bransoletki.Mimo tego książkę czyta się łatwo. Warto przeczytać, jeśli akurat nie ma nic pod ręką. Niezła lektura na długi zimowy wieczór.

"Szkoła , balet , pierwszy całus " .. Zobaczyłam tą książke w bibliotece , schowaną między regałami . Tytuł wydał mi się interesujące , ponieważ ubóstwiam taniec . Długo się nie namyślając , wzięłam ją .Myślałam , że bedzie to typowe pisadło dla nastolatek czyli przesłodzona miłość .Jednak tym razem mocno się pomyliłam . Książka sama w sobie nie jest przesłodzona , przedstawia idealnie życie baletnicy i jej problemy z chłopakiem czy rodzina . Szybko się ją czyta i nie przeciąga sie . Idealna na wakacje ^^ Warta przeczytania !

Książka bardzo mi się podobała. Polecam wszystkim, którzy lubią taniec! ^^

Książka bardzo mi się podobała. Polecam wszystkim, którzy lubią taniec! ^^

Moja pierwsza książka , która zapoczątkowała moje życie mola książkowego :D

Moja pierwsza książka , która zapoczątkowała moje życie mola książkowego :D

Dość fajna książka. :)

Dość fajna książka. :)

Książka pisana, prostym językiem co sprawia że czyta się ją bardzo szybko. Mnie osobiście nie zachwyciła (czytałam ją w gimnazjum) i nie wciągnęła. Jak dla mnie fabuła była trochę nudna. Oj takie typowe czytadełko dla nastolatek.

• 2010
  • Dzieciństwo (do 2010)
  • Obyczajowe
  • Posiadam - wygrane

Dodaj cytat z książki Szkoła, balet, pierwszy całus