Szkoła, balet, pierwszy całus

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Rano szkoła, po południu balet, wieczorem odrabianie lekcji w życiu Bille nie ma miejsca na miłość. W końcu chce zostać primabaleriną! Taniec to nie hobby, to ciężka praca. Zakochać się?! To naprawdę nie dla Bille! Jednak pewnego dnia poznaje rapera Mischę, który stawia jej życie na głowie...

Ola | 2013-01-21
Przeczytana: 01 lipca 2012

"Szkoła , balet , pierwszy całus " .. Zobaczyłam tą książke w bibliotece , schowaną między regałami . Tytuł wydał mi się interesujące , ponieważ ubóstwiam taniec . Długo się nie namyślając , wzięłam ją .Myślałam , że bedzie to typowe pisadło dla nastolatek czyli przesłodzona miłość .Jednak tym razem mocno się pomyliłam . Książka sama w sobie nie jest przesłodzona , przedstawia idealnie życie baletnicy i jej problemy z chłopakiem czy rodzina . Szybko się ją czyta i nie przeciąga sie . Idealna na wakacje ^^ Warta przeczytania !

RebelAngel | 2014-06-06
Na półkach: Przeczytane, 2014

"Szkołą, balet, pierwszy całus" to pierwsza część przygód Bille. Pasją dziewczyny jest balet i robi wszystko by w przyszłości zostać baleriną. Jednak pewnego dnia spotyka Mischę, który wywraca jej życie do góry nogami.
Bardzo fajna książka. Szybko i łatwo mi się ją czytało. Polecam ;)

Ewa Gałązkiewicz | 2013-11-24
Przeczytana: 14 listopada 2013

Niezbyt dobra książka, jej największym plusem jest prosty język. Nieco naiwna, za prostym językiem idzie uproszczona fabuła. Wielu wątków nie rozwinięto - przede wszystkim dotyczy to bransoletki.Mimo tego książkę czyta się łatwo. Warto przeczytać, jeśli akurat nie ma nic pod ręką. Niezła lektura na długi zimowy wieczór.

Ervisha | 2010-10-23

Książka pisana, prostym językiem co sprawia że czyta się ją bardzo szybko. Mnie osobiście nie zachwyciła (czytałam ją w gimnazjum) i nie wciągnęła. Jak dla mnie fabuła była trochę nudna. Oj takie typowe czytadełko dla nastolatek.

Julia | 2012-10-17
Przeczytana: 16 października 2012

Książka bardzo mi się podobała. Polecam wszystkim, którzy lubią taniec! ^^

Mackula | 2012-08-01

Moja pierwsza książka , która zapoczątkowała moje życie mola książkowego :D

Marta | 2014-05-03

Bardzo łatwo się czyta.