Kinomani

The Picturegoers
837120227X
powieść angielska
shaloma

Cyniczny jajogłowy, który szuka zmysłowości w ciele niedoszłej zakonnicy, a trafia na drogę duchowości; jego dziewczyna, która traci wiarę, lecz odnajduje namiętność; seksualnie sfrustrowany bikiniarz i zgorszony duchowny - wśród tłumu podobnych sobie odbywają sobotnią pielgrzymkę do podmiejskiej Mekki, obskurnego kina Palladium. Ich drogi krzyżują się, zmieniają się ich losy. Lodge wprowadza na scenę barwne postacie, które szorstko, ale i zabawnie grają swoje role na tle celuloidowych fantazji.

marukja | 2011-07-08

Zabawne, stylowe, z dystansem. Naszpikowane przewrotnymi myślami, które wprawiają w zdumienie. Warto!

Olala | 2010-06-05
Przeczytana: 1998 rok

Niby nic-a mnie strasznie wciągnęło.Od tej książki zaczęła się moja przygoda z Lodgem;-)

asiunkaj | 2016-09-24
nulla | 2016-05-02