Dare to find out with "Half-Minute Horrors", a collection of deliciously terrifying tales and creepy illustrations by an exceptional selection of writers and illustrators. Each one takes only thirty seconds to read... but the chills will take much longer to fade.

modli | 2013-08-21

Zbiór jednostronicowych arcydzieł, kopalnia geniuszu i pomysłowości. Autorzy potrafią przestraszyć lub zadziwić mając do dyspozycji zaledwie skrawek papieru- coś niesamowitego! Robią to zarówno pisarze jak i rysownicy (''The lLegend of Alexandra and Rose'' to tylko jeden rysunek, a opowiada nam całą historię grozy! Niebywałe). Jedna z najlepszych książek, jakie czytałem w życiu.

Rose | 2016-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2016

Bardzo chciałam przeczytać ten zbiorek już od dawna, ale powiem szczerze, że trochę się zawiodłam. Szybko się czyta, ale żadna z historyjek nie zapada specjalnie w pamięć, a niektóre są wręcz słabiutkie.

asag | 2017-03-13
WiecznyUke | 2016-01-15