7 (23 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
978-0-00-733984-6
horrors, english, kids, fear, scare
horror
angielski
Franciszek

Dare to find out with "Half-Minute Horrors", a collection of deliciously terrifying tales and creepy illustrations by an exceptional selection of writers and illustrators. Each one takes only thirty seconds to read... but the chills will take much longer to fade.

modli | 2013-08-21

Zbiór jednostronicowych arcydzieł, kopalnia geniuszu i pomysłowości. Autorzy potrafią przestraszyć lub zadziwić mając do dyspozycji zaledwie skrawek papieru- coś niesamowitego! Robią to zarówno pisarze jak i rysownicy (''The lLegend of Alexandra and Rose'' to tylko jeden rysunek, a opowiada nam całą historię grozy! Niebywałe). Jedna z najlepszych książek, jakie czytałem w życiu.

Rose | 2016-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2016

Bardzo chciałam przeczytać ten zbiorek już od dawna, ale powiem szczerze, że trochę się zawiodłam. Szybko się czyta, ale żadna z historyjek nie zapada specjalnie w pamięć, a niektóre są wręcz słabiutkie.

Lexie | 2017-08-22
Na półkach: Przeczytane, 2017, Po angielsku
Przeczytana: 22 sierpnia 2017

Kiedy byłam młodsza, uwielbiałam czytać straszne historyjki. Serie "Szkoła przy cmentarzu", "Miasteczko z piekła rodem" albo "Krąg ciemności" były czymś, co uwielbiałam. Miło (a może raczej strasznie) było wrócić do takich historii.
Sam koncept jest bardzo fajny. Przeczytanie jednej historyjki zajmuje tylko jakieś pół minuty. Chociaż widać jak trudno napisać jest dobrą historyjkę, która zmieści się w tym kryterium. Były opowieści straszne, wywołujące dreszcz albo zdziwienie, ale nie zabrakło też historyjek słabych i nieprzemyślanych. Wewnątrz znaleźć można też kilka komiksów. Ogólnie myślę, że jest to świetna lektura dla młodego czytelnika, który ma ochotę na dreszczyk przebiegający po plecach.

Daniel | 2019-03-08
Mika | 2018-10-10