Nawiedzony

Tłumaczenie: Aleksandra Januszewska
Cykl: Pośredniczka (tom 5)
Wydawnictwo: Amber
Haunted
Enyo

Susannah Simon - najseksowniejsza łowczyni duchów wszech czasów! "Kiedy jesteś zakochana, nie zawracasz sobie głowy takimi sprawami jak to, czy serce faceta bije, czy nie..." Życie Suze to nie piknik. Mało tego że jest pośredniczką pomiędzy światem żywych i umarłych, to jeszcze kocha Jesse'a. Ducha. A teraz ma następny problem, z Paulem, też pośrednikiem, który stawia jej diabelskie...

Susannah Simon - najseksowniejsza łowczyni duchów wszech czasów!

Życie Suze to nie piknik. Mało tego że jest pośredniczką pomiędzy światem żywych i umarłych, to jeszcze kocha Jesse'a. Ducha. A teraz ma następny problem, z Paulem, też pośrednikiem, który stawia jej diabelskie ultimatum.

Paul chce się umówić z Suze randkę... i pozbyć Jesse'a raz na zawsze.

Meg Cabot znów daje w kość Suze, która nigdy nie podejrzewała, że żywy chłopak może narobić jej tyle kłopotu!

Madeleine | 2011-06-10
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane
Przeczytana: 10 czerwca 2011

Tak.!Nareszcie to przeczytałam..to chyba najlepsza książka z tej serii.

Cassin89 | 2011-03-12

Jak można nie kochać tej serii ?

SeaGoddess | 2012-11-02
Przeczytana: październik 2010

Od tej części nie mogłam się oderwać równie mocno, jak od poprzednich. Serce biło mi szaleńczo za każdym razem, kiedy pojawiał się Jesse i Paul. A w szczególności, kiedy zjawiali się w tym samym momencie. Lecz mimo emocji, pojawiających się wraz z przybyciem Paula stwierdzam, że zdecydowanie bardziej wolę Jesse'a.
Całość pochłonęłam w kilka godzin, a sytuacje opisane w powieści często zapierały mi dech w piersiach, rozśmieszały, bądź doprowadzały do szewskiej pasji. Po raz pierwszy zachowanie ojca D tak naprawdę mnie zirytowało, ale w sumie mogę mu to wybaczyć. Jak wiadomo tym, którzy przeczytali poprzednie części - nie miał zbyt przyjemnych wspomnień, związanych z miłością.

(Kolejna zwalająca z nóg końcówka ^^)

Katarina | 2016-10-19
Przeczytana: październik 2016

Rewelacja,po prostu rewelacja. Mimo że seria tych książek jest dla trochę młodszych czytelników to świetnie się bawiłam. Seria o Pośredniczce jest również dobrą odskocznią od poważniejszej literatury.
Polecam :)

Aiko_Nowaki | 2013-09-15

Strasznie polubiłam tą serie. Książki takie jak ta można pochłaniać za jednym razem w całości. Mam nadzieję że kolejny tom mnie nie zawiedzie, ponieważ ten był genialny ! Gorąco polecam.

yootsuu | 2010-08-21

jedna z ciekawszych części - dodaje uroku konflikt Jesse vrs. Paul. :)

Ervisha | 2010-10-25

Przyjemna i wciągająca ;)

Mystery | 2016-12-16
Na półkach: Przeczytane, Dla nastolatek
Przeczytana: 2007 rok

Pozytywna;)

Justilla | 2010-10-17
Na półkach: Przeczytane, Zagraniczna
Przeczytana: 2010 rok

Książka nastawiona typowo na ukazanie wątku romantycznego, ale Paul jest bardzo zagadkowy co dodaje uroku książce. Choć nie każdy może go polubić. Dowiadujemy się też paru ciekawych spraw związanych z darem Suze i Paula, a także tajemnic Jasse'a. I znów było wspaniałe zakończenie, przynajmniej dla mojej skromnej osóbki.