Enchanted to Meet You

Avon
2023-09-05
2023-09-05
magia czarownice romans paranormal

Meg Cabot to była kiedyś moja autorka numer 1, a ponieważ fabuła tej książki mnie zaintrygowała i audiobook jest na Storytel, to postanowiłam po nią sięgnąć.

Ta książka była tak głupia, ale w sumie dość dobrze się bawiłam. Chociaż to też pewnie zasługa audiobook'a.

Fabuła tej książki jest dziwna (i głupia). Np. Nie ogarniam dlaczego Derrick co chwilę miał pretensje do głównej bohaterki, że mu czegoś nie powiedziała. To były takie rzeczy, że w sumie czemu by miała.

Tak samo niby wisiała nad nimi zagłada miasta, ale jakoś nikt za bardzo się tym nie przejmował. Takie wtf. Samo zakończenie też "pyk" i załatwione.

Były głównej bohaterki tak dziwnie się zachowywał. Ogólnie połowę tych rzeczy nie ogarniam dlaczego autorka tak to pomyślała.

Ale sam romans był spoko i w sumie bohaterowie byli sympatyczni.

• Fantastyka zagraniczna

Dodaj cytat z książki Enchanted to Meet You