Wizje w mroku: Tajemnicza moc. Opętany. Pasja

Wydawnictwo: Amber
The Strange Power. The Posessed. The Passion.
978-83-241-3661-2
Sela9030

"Czarownica" - mówią za jej plecami. Niesamowite oczy i prorocze rysunki od zawsze przysparzały siedemnastoletniej Kaitlyn kłopotów. Z radością przyjmuje więc zaproszenie do szkoły, gdzie wraz z czwórką innych uczniów o nadprzyrodzonych zdolnościach będzie rozwijać swój talent. Nie przeczuwa, że zostanie rozdarta pomiędzy uczuciem do dwóch chłopaków: cudownego Roba, uzdrawiającego ludzi swoją...

Nie przeczuwa, że zostanie rozdarta pomiędzy uczuciem do dwóch chłopaków: cudownego Roba, uzdrawiającego ludzi swoją pozytywną energią, i mrocznego Gabriela, skrywającego swoją prawdziwą naturę i niepokojącą moc. I że będzie musiała wybrać, któremu z nich zaufać, gdy niesamowity projekt zagrozi ich zdrowym zmysłom i życiu…

YukiRosa | 2018-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2018

Dałam max gwiazdek chociaż książka nie przypadła mi do gustu . Książka jest ciekawa , fajna i dla mnie był moment gdzie nie spodziewałam się takiego obrotu spraw . Dla fanów gatunku fantasy/romans jest to warta przeczytania książka . Dlaczego mi nie przypadła do gustu ? Ponieważ jest tam wątek miłosnego trójkąta , którego bardzo nie lubię zazwyczaj wypieram książki bez takiego wątku , lecz ta mnie zaciekawiła . Przeczytam 2 tomy , ostatniego nie dałam rady . Jestem z natury empatką dlatego wątki zdrad , trójkątów miłosnym bardzo nie lubię . Dla tych , którzy nie wiedzą co to jest empatka , to osoba która każdą sytuację potrafi odczuć jakby to jej się przytrafiło , w dodatku jeśli ta osoba jest bardzo wrażliwa , to takie sprawy bardzo ją bolą , chociaż jej samej się nie przytrafiła . Dlatego ta książka nie przypadła mi o gustu , ale jeśli ktoś lubi taki wątek może jej się spodobać ta książka . Sama w sobie książka jest naprawdę fajna dlatego max gwiazdek

IvKejt | 2017-11-24
Przeczytana: listopad 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Całkiem spoko pomysł został "zepsuty". Główna bohaterka po 1 dniu bodajże już wielkie ajlowiu ma, beczy, nie trzyma buzi zamkniętej wtedy kiedy trzeba o.o Sytuacja kryzysowa jest z Gabrielem u tego Pana Z...i co robi? Wrzeszczy i beczy że taki zły niedobry zamiast potakiwać i próbować się wydostać...Kiepska jestem w przekazywaniu tego chcę, ale stanowczo ją odradzam.

BlueSky | 2017-03-03
Przeczytana: 03 marca 2017

Delikatnie mówiąc.. średnie, dwa razy miałam kryzys..chciałam cisnąć książkę w kąt i zabrać się za bardziej porywające dzieła..ale dobrnęłam do końca. Raczej dla osób mało wymagających.
Na tym chyba zakończę komentarz..tak będzie najlepiej.

Kisiakinia | 2017-02-25

Uwielbiam tą historię.
WIZJE W MROKU czytałam już kilka razy. Za każdym razem wtapiam się w świat Kaitlyn, Roba i Gabriela. Za każdym razem czytam z zapartym tchem.
Działa na wyobraźnię...
Polecam!

Wiktoria Czechowska | 2017-01-16

Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam!

Co tu dużo mówić. Kaitlyn nie jest zwykła nastolatką. Ma dar przewidywania przyszłości przez rysowanie. Dzięki czemu nie jest zbyt lubianą i popularną dziewczyną. Ludzie się jej boją, a ona coraz bardziej zaczyna wierzyć w miano "Czarownicy".

Jeden list zmienia całe jej życie. Dostaje zaproszenie do szkoły dla dzieciaków z nadprzyrodzonymi mocami. Kuszące? Z pewnością. Zwłaszcza, że tam będzie mogła poznać takich samych "dziwolągów" jak ona sama.

No i oczywiście poznaje. Przeżywa pierwszą przyjaźń, pierwszą miłość i pierwsze rozdarcie.

W instytucie poznaje Roba, chłopaka przepełnionego pozytywną energią. Nie wiedzącego o tym jakie ma powodzenie wśród płci przeciwnej...

I jest jeszcze Gabriel, mroczny i pełen tajemnic.

Trudny wybór, czyż nie?

Walka dobra ze złem. Oklepany motyw. Przedstawienie trudu wyborów? REWELACJA. Polecam każdej dziewczynie, która miewa wątpliwości i chce w książce znaleźć jakąś odrobinę siebie.

Pixuuus | 2016-09-25

Najlepsza książka jaką czytałam?

Lidia | 2016-08-22

Bardzo fajna książka, polecam :)

SophieAnnie | 2016-08-21

Jak dla rewelacyjna książka, kupiłam ją na wakacjach nad morzem i nie żałuję, przeczytałam w cztery dni, jeszcze w tym czasie robiąc sobie przerwy. Przeczytałam ją już dwa razy i dalej mnie zaskakiwała. Polecam każdemu kto uwielbia klimat paranormalnego romansu. ♥

ja_modlishka | 2016-06-28
Przeczytana: 23 czerwca 2016

Do poczytania...

asia_czyta | 2016-05-07
Przeczytana: 07 maja 2016

Jako że miałam już styczność z tą autorką wydawało by się że wiem czego się spodziewać i miałam rację.
W skrócie książka opisuję losy piątki uzdolnionych nastolatków którzy posiadają niezwykłe zdolności. Wgląd na te historie dostajemy w momencie gdzie otrzymują oni niezwykle lukratywną propozycję wzięcia udziału w nowym projekcie który ma im zagwarantować łatwiejszy start w przyszłym życiu i w tym momencie wszystkie normalne rzeczy się kończą...
Zaczynając od początku świat przedstawiony niczym szczególnym się nie wyróżniał gdyż wydarzenia dzieją się w naszym świecie, lecz to nic nie ujmuję książce ,gdyż jeśli autorko dodała tu więcej fantastyki wszystko nabrało by sztucznego całokształtu. Jak pewnie można było wywnioskować pojawi się tu tak wielce popularny wątek ,pewnie już wszyscy wiedzą o czym mowa: trójkąt miłosny. W sumie i bez opisu z tyłu książki można było po kilku pierwszych rozdziałach dojść do takiego samego wniosku ,gdyż nasza bohaterka w rekordowym czasie...