A jednak miłość

Wydawnictwo: Libros
Where you belong
literatura piękna
Aneta

Valentine Denning jest znana fotoreporterka, specjalizujaca sie w zdjeciach wojennych. Razem ze swoim ukochanym, jada do Kosowa, gdzie dostaja soie w centrum dzialan wojennych. Tony ginie, Jake jest powaznie ranny. Valentine, zrozpaczona wraca do Paryza. Jest przybita po smierci Tony'ego, z ktorym laczyly ja plany malzenskie.Wkrotce okazuje sie ze Tony klamal- wcale nie byl rozwiedziony, jak utrzymywal, romansowal z wielema kobietami. To pozwala Valentine odzyskac rownowage. Dostrzega glebokie uczucie, jakim darzy ja Jake. Jego obecnosc pozwala jej przezyciezyc mroczne wspomnienia nieszczesliwego dziecinstwa.

Marlena | 2018-10-18

Nie warto sięgać po tę pozycję, nawet dla zabicia czasu. Przewidywalna i ciągnąca się w nieskończoność. Dialogi bardzo płytkie i nierealne. A już najbardziej drażniła mnie główna bohaterka.

Teresa | 2016-12-01
Przeczytana: 10 listopada 2016

Lekko napisana książka o miłości. A jednak temat wychodzi z bardzo trudnej scenerii, bo z wojny w Kosowie. Trudne doświadczenia a wśród nich przyjaźń, miłość i oszustwo. Jak rozpoznać prawdziwe uczucie? A jeśli już je znamy to jak go nie stracić?
Zadziwiające, ile dobra można znaleźć wokół obłudy i kłamstwa. Trzeba się jednak nagimnastykować aby je rozróżnić. A po tym jak nas oszuka ktoś bliski, trudno jest ponownie zaufać. Ale, podobno, prawdziwe uczucie nie boi się szczerości.
Polecam na odprężenie, choć nie brak krótkich chwil ściskających za serce będąc z bohaterami na wojnie:-(
Polecam:-)

książek: 2088
Ulka | 2016-06-18
Przeczytana: 17 czerwca 2016

Pełna uczuć, ciepła i uczciwości . Wspaniała powieść , o miłości przetrwaniu , ale też smutku. Polecam :)

Zachwycona jestem tym romansem o miłości, przyjaźni, wierności i uczciwości opowiada, wartka akcja była..fabuła świetna, literatura ciekawa, fajna..bardzo fajnie się mi czytało. Dla odprężenia i relaksu lubię coś takiego przeczytać po prostu świetna książka mnie się podobała:)

Dorota Piękna | 2015-12-14

Początek dobry. Książka przewidywalna, aczkolwiek mnie zainteresowała.

virgo123 | 2015-12-12
Przeczytana: 25 października 2015

Początek mnie troszeczkę przynudzał, ale potem się wciągnęłam i przeczytałam w kilka dni całą książkę.

czytamcałyczas | 2015-09-24

Ta książka jest szybka i szybko się w niej posuwa akcja.
Trzeba przyznać,że początek książki jest bardzo ciekawy.Wydarzenia w Kosowie.
Śmierć i tajemnice życia pewnego mężczyzny.
Oszukana kobieta,co to uważała,że schwyciła pana Boga za nogi.
Historia mimo,to ma pewne minusy.
Jest domyślna.Spodziewałem/spodziewałam się tego zawoła nie jeden czytelnik/czytelniczka.
Ale mimo,że to nie ideał,warto czasem coś takiego przeczytać.
Niech litery same tańczą przed oczami.

Margaret2000 | 2015-04-12

super ksiazka przeczytana jednym tchem ii to w dwa wieczory. Momentami wzruszajaca i smutna momentami zabawna. Warto po nia siegnac choc nowoscia juz nie jest!

Koala | 2014-08-08

Dobra, ale nie zachwyca, nie zaskakuje.

annik | 2013-12-06
Przeczytana: 05 grudnia 2013

Taka sobie. Przewidywalna i pretensjonalna. Lekka w odbiorze, szybko się ją czyta. Ale nie polecam tym, którzy oczekują czegoś głębszego.