A jednak miłość

Tłumaczenie: Anna Dobrzanska-Gadowska
Wydawnictwo: Libros
Where you belong
Aneta

Valentine Denning jest znana fotoreporterka, specjalizujaca sie w zdjeciach wojennych. Razem ze swoim ukochanym, jada do Kosowa, gdzie dostaja soie w centrum dzialan wojennych. Tony ginie, Jake jest powaznie ranny. Valentine, zrozpaczona wraca do Paryza. Jest przybita po smierci Tony'ego, z ktorym laczyly ja plany malzenskie.Wkrotce okazuje sie ze Tony klamal- wcale nie byl rozwiedziony, jak utrzymywal, romansowal z wielema kobietami. To pozwala Valentine odzyskac rownowage. Dostrzega glebokie uczucie, jakim darzy ja Jake. Jego obecnosc pozwala jej przezyciezyc mroczne wspomnienia nieszczesliwego dziecinstwa.

Ulka | 2016-06-18
Przeczytana: 17 czerwca 2016

Pełna uczuć, ciepła i uczciwości . Wspaniała powieść , o miłości przetrwaniu , ale też smutku. Polecam :)

wiejskifilozof | 2015-09-24

Ta książka jest szybka i szybko się w niej posuwa akcja.
Trzeba przyznać,że początek książki jest bardzo ciekawy.Wydarzenia w Kosowie.
Śmierć i tajemnice życia pewnego mężczyzny.
Oszukana kobieta,co to uważała,że schwyciła pana Boga za nogi.
Historia mimo,to ma pewne minusy.
Jest domyślna.Spodziewałem/spodziewałam się tego zawoła nie jeden czytelnik/czytelniczka.
Ale mimo,że to nie ideał,warto czasem coś takiego przeczytać.
Niech litery same tańczą przed oczami.

Zachwycona jestem tym romansem o miłości, przyjaźni, wierności i uczciwości opowiada, wartka akcja była..fabuła świetna, literatura ciekawa, fajna..bardzo fajnie się mi czytało. Dla odprężenia i relaksu lubię coś takiego przeczytać po prostu świetna książka mnie się podobała:)

Koala | 2014-08-08

Dobra, ale nie zachwyca, nie zaskakuje.

virgo123 | 2015-12-12
Przeczytana: 25 października 2015

Początek mnie troszeczkę przynudzał, ale potem się wciągnęłam i przeczytałam w kilka dni całą książkę.

kruszyna | 2013-12-03
Przeczytana: 16 listopada 2013

Książka o tym, że prawdziwa miłość jest na wyciągnięcie ręki. Główna bohaterka Val podczas wyprawy do Kosowa trci swojego ukochanego. Tylko, że po śmierci dowiaduje sie wstrząsających rzeczy to swoim ukochanym. Czuje się zagubiona. Przez cały czas opiekuje się nią przyjaciel. Przyjaciel, który od zawsze jest w niej zakochany a przez intrygę nieżyjącego partnera Val został od niej odsunięty. W końcu miłość przezwycięża wszystko :) Dwa serca w końcu się odnjadują by żyć długo i szcześliwie.
Wciągająca: 1-6: 5
Przyjemnność czytania: 1-6: 5
Fabuła: 1-6: 5

klaudyna | 2013-12-02
Przeczytana: 27 listopada 2013

Książka pełna miłości bardzo mi się podobała.Każde zdanie w niej piękne lecz dwa zdania spośród reszty zniszczyły cudowność tej książki i tej miłości-w momencie kiedy miała się zakończyć[chodzi o zdradę przez Val Jake'a poprzez pocałunek-Cytuję: odwzajemniłam jego pocałunki], zachowuję jednak, że jest cudowna.

Dorota Piękna | 2015-12-14

Początek dobry. Książka przewidywalna, aczkolwiek mnie zainteresowała.

Margaret2000 | 2015-04-12

super ksiazka przeczytana jednym tchem ii to w dwa wieczory. Momentami wzruszajaca i smutna momentami zabawna. Warto po nia siegnac choc nowoscia juz nie jest!

Natalia MJ | 2011-07-16

Jak dla mnie zwykła tendencyjna proza dla kobiet. Nic odkrywczego. Z pewnością chwyci za serce wszystkie miłośniczki romansów.