Letni port

2006-01-01
2006-01-01
Anna Dobrzańska-Gadowska
powieść obyczajowa

Zachwyciła mnie okładka książki uroczym,pięknym krajobrazem nadmorskiej miejscowości.Historia bardzo
prawdziwej,burzliwej,a także skomplikowanej miłości bohaterów.
To piękna, cudowna i dobra książka wzrusza,dużo w niej emocji,dostarcza wzruszeń chwyta za serce.

prawdziwej,burzliwej,a także skomplikowanej miłości bohaterów.

Przewidywalna do bólu. W sumie to niektóre najtańsze romansidła z kiosku mają więcej ikry niż "Letni port". Bohaterowie odrealnieni, zachowanie każdego z nich jest zupełnie od czapy - także postaci drugoplanowych.
Po "Dobrym psie" i "Tajemnicy starej farmy" nastawiłam się na miłą lekturę, ale "Letni port" bije rekordy rozmemłania i bezsensu. Szkoda czasu.

Przyjemna, lekka lektura na wakacyjne dni. Nie jest to zadna ambitna literatura, a typowy odmozdzacz, ktorego akurat od czasu do czasu mi potrzeba. Fabula nie jest skomplikowana, akcja dosc przewidywalna, bohaterowie malo wyrazisci, mimo to jest ona jedna z moich ulubionych letnich historii.

Bardzo fajna książka o miłości, przyjaźni....

Bardzo fajna książka o miłości, przyjaźni....

Czytałam i zapamiętałam. Teraz czas na inne tej autorki :-)

Czytałam i zapamiętałam. Teraz czas na inne tej autorki :-)

typowe amerykańskie romansidło

typowe amerykańskie romansidło

"Letni Port" Susan Wilson to historia letniej miłości, która jak się okazało na zawsze zmieniła życie bohaterów.
Lekka i romantyczna opowieść o uczuciu w nadmorskiej miejscowości.

Lekka i romantyczna opowieść o uczuciu w nadmorskiej miejscowości.

Bardzo pozytywne zaskoczenie!
Spodziewałam się prostej, nieskomplikowanej historii, a tymczasem trafiłam na niesamowitą i wzruszającą opowieść o miłości, sztuce przebaczania i urazach, które gryzą nas gdzieś w środku, więc chowamy je głęboko i trzymamy przez wiele lat..

To książka, w której chłonie się każde zdanie, wręcz czyta je po parę razy, tak zachwyca nas język. A przepełniona jest takimi emocjami, że ma się wrażenie, że wręcz unoszą się nad każdą stroną, parują z każdego wersu, każdego zdania..
Polecam.

Bardzo pozytywne zaskoczenie!

Doskonała książka na wakacje. Historia skomplikowanej, letniej miłości, która na zawsze zmieniła życie bohaterów. Wszystko na tle uroczej, morskiej miejscowości. Powieść, która wzrusza i wywołuje uśmiech na twarzy. Polecam!

Bardzo mi się spodobała ta niestety niezadługa powieść. Po raz trzeci nie zawiodłam się na autorce. (wcześniej czytałam "Tajemnicę starej farmy" i "Córkę wróżki")
Chociaż książki Susan Wilson często zaliczane są do literatury tzw. kobiecej, to nie umniejsza ich zalet.
Spodobało mi się umieszczenie krótkiego wątku nawiązującego do "Tajemnicy starej farmy", poczułam się jak w "domu".
Śmiało polecam i oceniam jako bardzo dobrą, może nie wybitną, ale idealną na wakacje.

• Papier
  • Kraków dół