Funny Story

2024-05-15
2024-04-23
Monika Skowron

𝐫𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠: 𝟒.𝟕𝟓⭐️

🍷 „Funny Story” to jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie premier w tym roku i jak widzicie nie zawiodłam się ani trochę!

𝐃𝐨𝐧’𝐭 𝐰𝐚𝐢𝐭 𝐨𝐧 𝐩𝐞𝐨𝐩𝐥𝐞 𝐰𝐡𝐨 𝐝𝐨𝐧’𝐭 𝐡𝐮𝐫𝐫𝐲 𝐟𝐨𝐫 𝐲𝐨𝐮.

🍷 W sposobie pisania Emily Henry jest coś tak przyciągającego, że każdą jej książkę po prostu pochłaniam i nawet nie zdążę mrugnąć, a już czytam podziękowania. W przypadku tej nie było inaczej — po prostu nie mogłam się oderwać. Ląduje na podium moich ulubieńców razem z “Ludźmi, których spotykamy na wakacjach”.

🍷 Uwielbiam Daphne i Milesa, widać, że Emily poświęciła naprawdę sporo czasu na ich wykreowanie i wykonała kawał dobrej roboty. Poznają się bardziej w tak absurdalnych okolicznościach, że naprawdę nie da się siedzieć z poważną miną: tak się składa, że tuż przed ślubem narzeczony Daphne zrywa z nią i odwołuje całą imprezę, a Milesa rzuca dziewczyna, którą miał za miłość swojego życia. Teraz pewnie wszyscy myślicie — Klaudia, jesteś jakaś nienormalna, tu się nie ma z czego śmiać, tragedia. WRONG! Bo Peter (niedoszły narzeczony) i Petra (była dziewczyna) to przyjaciele z dzieciństwa, którzy właśnie wyznali sobie uczucia. A z racji tego, że Daphne musi się wyprowadzić i nie ma się gdzie podziać, pozostaje jej jedna opcja: wolny pokój w mieszkaniu Milesa, z którego właśnie wyniosła się Petra.

𝐒𝐨 𝐝𝐨𝐧’𝐭 𝐠𝐨. 𝐁𝐞𝐜𝐚𝐮𝐬𝐞 𝐈 𝐝𝐨𝐧’𝐭 𝐰𝐚𝐧𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐭𝐨. 𝐁𝐞𝐜𝐚𝐮𝐬𝐞 𝐲𝐨𝐮’𝐫𝐞 𝐦𝐲 𝐛𝐞𝐬𝐭 𝐟𝐫𝐢𝐞𝐧𝐝, 𝐚𝐧𝐝 𝐈’𝐦 𝐢𝐧 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐰𝐢𝐭𝐡 𝐲𝐨𝐮.

🍷 Przezabawny i przeuroczy romans z wątkiem współlokatorów. Czyta się błyskawicznie i bardzo przyjemnie. Oczywiście jak w każdej pozycji od Emily nie zabrakło wzruszających momentów. Wspominałam może, że mamy tutaj też fake dating trope?😉 And THAT’S a funny story.

𝐫𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠: 𝟒.𝟕𝟓⭐️

𝐃𝐨𝐧’𝐭 𝐰𝐚𝐢𝐭 𝐨𝐧 𝐩𝐞𝐨𝐩𝐥𝐞 𝐰𝐡𝐨 𝐝𝐨𝐧’𝐭 𝐡𝐮𝐫𝐫𝐲 𝐟𝐨𝐫 𝐲𝐨𝐮.

• Do kupienia
  • Kupić