Sketchnoting. Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik

Okładka książki Sketchnoting. Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik Joanna Celusta
Joanna Celusta Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Onepress
2023-12-05
2023-12-05

📚SKETCHNOTING 🖋 @joanna_celusta_fmr @wydawnictwo_onepress
🔸🔹🔸🔹🔸🔹
🎯Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik.

✨„Sketchnoting. Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik” to prawdziwa perełka w dziedzinie rozwijania umiejętności myślenia wizualnego. Joanna Celusty w swojej książce otwiera przed czytelnikiem fascynujący świat sketchnotingu, udowadniając, że każdy może rysować, a prostota może być kluczem do skutecznej prezentacji myśli. Jesteśmy tego odpowiednim przykładem, bo nigdy nie mieliśmy do czynienia z takimi rysunkami, a przy tej książce bawiliśmy się świetnie. Z kilku prostych kresek wychodziło nam coś wspaniałego co pobudzało jeszcze bardziej naszą wyobraźnię i kreatywność.

✨ Joanna Celusta doskonale odnajduje się w roli przewodnika w tej książce, prowadząc swoich czytelników przez proces twórczego prezentowania myśli za pomocą rysunków, ilustracji i symboli. Jej podejście jest pełne optymizmu i przekonania, że nawet ci, którzy twierdzą, że nie potrafią rysować, mogą znaleźć radość i skuteczność w tej technice.

✨ Książka nie tylko dostarcza klarownych definicji i wskazówek dotyczących sketchnotingu, ale także zachęca do aktywnego uczestnictwa. Znajdziecie w niej miejsce na własne próby rysunków co pozwala nam na bezpośrednie stosowanie poznawanej wiedzy i sprawia, że proces tej nauki staje się bardziej interaktywny i przyjemny.

✨ Jest to książka idealna nie tylko dla osób zainteresowanych sztuką rysowania, lecz również dla nauczycieli, trenerów czy osób pracujących z grupami. Wiedza przyswojona z książki może być używana nie tylko w celach osobistego rozwoju, ale także w pracy czy też podczas wystąpień publicznych.

✨ Warto również docenić wiedzę autorki na temat psychologii koloru, co dodaje dodatkowej warstwy zrozumienia procesu tworzenia skutecznych i atrakcyjnych sketchnotów.

✨ Osobiście, jako osoby z brakiem zamiłowaniem do rysowania, uważamy, że książka ta to świetny przewodnik, który pozwala w prosty sposób odkryć w sobie potencjał wizualnego myślenia. Jest to nie tylko podręcznik, ale także inspirujący przewodnik do kreatywnego prezentowania myśli co na pewno wykorzystamy w swojej codziennej pracy.

✨ „Sketchnoting. Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik" to nie tylko praktyczny poradnik, ale także źródło motywacji dla tych, którzy chcieliby odkryć nowy sposób wyrażania myśli i uczestniczyć w fascynującej przygodzie z rysunkiem. Polecamy z całego serca, bo jest przy niej naprawdę wiele zabawy i frajdy z tego co się rysuje. Jednak toprawda, że rysowanie nie musi być takie trudne jak je widzimy ❤ Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Onepress

📚SKETCHNOTING 🖋 @joanna_celusta_fmr @wydawnictwo_onepress
🔸🔹🔸🔹🔸🔹
🎯Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik.

• Psychologia
  • Popularnonaukowe