Cukierek albo psikus

Ailes
2023-10-31
2023-10-31
halloween cukierekalbopsikus

Okładka książki Widok Z Wysokiego Zamku Leszek Błaszkiewicz, Krzysztof T. Dąbrowski, Piotr Nikolski, Artur Panek, Marek Sokólski, Bohdan Waszkiewicz
Widok Z Wysoki... Leszek Błaszkiewicz...
Okładka książki BezKres Krzysztof T. Dąbrowski, Karina Frankowska, Krzysztof Graboń, Adam Gabriel Grzelązka, Hanna Kobus, Katarzyna Koziorowska, Agnieszka Kuchnia - Wołosiewicz, Katarzyna Lewandowska, Janina Żaneta Mikulska, Wiesław Janusz Mikulski, Anna Obara-Pawłowska, Krzysztof Rębowski, Iza Smolarek, Zdzisław Szymański, Maksymilian Tchoń, Dariusz Paweł Trybuła, Krzysztof Woźniak, Anna Wrocławska, Tadeusz Zawadowski, praca zbiorowa
BezKres Krzysztof T. Dąbrow...
Okładka książki BezKres Krzysztof T. Dąbrowski, Krzysztof Graboń, Jan Herman, Ewa Janowska, Wiesław Janusz Mikulski, Anna Paszkiewicz, Iza Smolarek, Maksymilian Tchoń, Krzysztof Wiśniewski, Tadeusz Zawadowski, praca zbiorowa
BezKres Krzysztof T. Dąbrow...

🎃🎃🎃🎃 Recenzja 🎃🎃🎃🎃

Antologia " Cukierek albo psikus "

🍬@anna_tuziak_autorka
🍬@sandra.czoik

Wydawnictwo: Ailes
🍬@wydawnictwo_ailes

🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃

" Kto z was lubi słodycze? Tak, wiem, głupie pytanie, ale dlaczego je zadaję? Ponieważ właśnie od tego momentu zaczyna się historia, a na jej końcu będziecie musieli zdecydować. Cukierek albo psikus?..."

Halloween jako święto obchodzone na całym świecie, które ma różne oblicza dla różnych ludzi..
Dla niektórych jest to okazja do przebierania się, zbierania słodyczy i radosnej zabawy..
Dla innych może być to czas, kiedy czują się blisko duchów i przodków..
Ważne jest, że każdy ma swoje własne spojrzenie na to święto i to, jak je obchodzi..
Ta antologia daje nam szansę odkrycia tych różnorodnych perspektyw i uczestnictwa w różnych emocjach, jakie Halloween może wywołać..

" Cukierek albo psikus" to prawdziwa uczta dla miłośników Halloween..
Opisuje różne aspekty tego święta i daje nam szansę zanurzenia się w atmosferę tajemniczości i zabawy..
Możesz spodziewać się napięcia, radości, a nawet lekkiego strachu w niektórych z nich.. To naprawdę wciągające czytanie dla tych, którzy kochają Halloween i chcą poczuć jego magię na stronach książki..

Autorzy tej antologii, składającej się z 16 opowiadań, przedstawiają różne perspektywy Halloween..
Każdy z nich ma swój własny styl pisania, którym stara się wywołać różne emocje u czytelnika..
Każde opowiadanie ma unikalną historie i atmosferę, które sprawiają, że czytanie staje się jeszcze bardziej fascynujące..
Niektóre opowieści mogą być straszne i wywoływać uczucie niepokoju, podczas gdy inne mogą być bardziej radosne i ekscytujące..
Niezależnie od tego, czy lubisz dreszcz emocji czy bardziej klimatyczne opowieści, ta antologia ma coś dla każdego..

Ciekawe jest to, że Halloween może być postrzegane na różne sposoby, a ta antologia daje nam możliwość odkrycia tych różnych perspektyw..

No i oczywiście, nie możemy zapomnieć o wspaniałej atmosferze Halloween, która jest obecna w całej antologii.. Opisywane są mroczne i tajemnicze krajobrazy, przerażające postacie i niezwykłe zdarzenia.. Czytając te opowieści, można poczuć się jakbyśmy sami byli częścią tego magicznego świata Halloween.. To naprawdę fascynujące doświadczenie, które pozwala nam uwierzyć w to, że ten dzień jest pełen czarów i niezwykłych zdarzeń..

Czy jesteś gotowy na przygodę w świecie Halloween?

🎃🎃🎃🎃 Recenzja 🎃🎃🎃🎃

Antologia " Cukierek albo psikus "

🍬@anna_tuziak_autorka
🍬@annakucharskaautor
🍬@sandra.czoik

Wydawnictwo: Ailes
🍬@wydawnictwo_ailes...

Halloween już dawno minął ale mam dla was świetną analogię "Cukierek albo Psikus"
Autorzy
@alexaandra_claire
@annakucharskaautor
@sandra.czoik

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA (@wydawnictwo_ailes)

Każde opowiadanie jest inne , intrygujące Czyta się z ciekawością.Wszystkie opowiadania mi się spodobały . Jeszcze takiej antalogi nie czytałam która mnie przeraziła, zaciekawiła,przeczytałam od deski do deski 😁Okładka świetna.
Znajdziemy w niej aż 16 niezwykłych emocujących w strach , przerażenie.
Wciągająca fabuła.Bardzo polecam 😉.

Autorzy
@alexaandra_claire
@annakucharskaautor
@sandra.czoik

WSPÓŁPRACA...

"Wspomnienia mają to do siebie, że nie zawsze są nam posłuszne. Kiedy pragniemy je zachować, niepostrzeżenie blakną. Gdy natomiast chcemy się ich pozbyć, wsiąkają w duszę niczym najtrwalszy atrament."

"Halloween, Święto Zmarłych, Noc Duchów, Día de Muertos- uroczystość obchodzona w każdym zakątku świata. Dla jednych zabawa, przebieranki i zbieranie słodyczy. Dla drugich święto samego Diabła."

"Cukierek albo psikus" to książka, która zawiera w sobie aż 16-ście krótkich opowiadań w klimacie Halloween. Każda historia jest inna, każda z nich wywołuje inne emocje. Jest to świetna pozycja dla osób, które mają ochotę na różnoraką przygodę i różne odczucia. Dzięki takim opowiadaniom możemy także poznać nowych autorów, a także oderwać się od otaczającej nas rzeczywistości.

Muszę przyznać, że są tutaj i lepsze i gorsze opowiadania, jednak pomysł na książkę uważam za świetny! W opowiadaniach, które przypadły mi do gustu znalazłam właśnie to, co chciałam! Były chwile grozy, strachu, niepewności,były ciarki na plecach i szybsze bicie serca.. Były zjawy, przebieranki, przywoływanie duchów, żywe trupy, a także szalona halloweenowa impreza. W jednym z opowiadań przeniesiemy się do mafijnego świata, w innym do świata czarownic. Nie zabraknie także opowiadań o miłości, które nas otulą, wywołają uśmiech na twarzy. Będą nawet takie, które wywołają rumieńce na policzkach 🥵 Która kobieta byłaby w stanie oprzeć się przystojnemu piratowi? 😊 Ale... zakończenie nie zawsze będzie szczęśliwe.
KamilaMikołajczyk, Kamila Malec, Daria Smolarek, Riva Scott to autorki, których opowiadania podobały mi się najbardziej. Bardzo zaintrygowało mnie również opowiadanie mafijne Anny Tuziak. Mafii w takim wydaniu jeszcze nie czytałam i jestem bardzo ciekawa całości!

Droga do piekła wybrukowana jest słodyczami

Mamy tu bardzo wyjątkową książkę. Po pierwsze idealna na halloween, a niewiele jest takich książek. Po drugie znajdziemy tutaj aż 16 opowiadań. A wszystko to na niecałych 300 stronach. Mamy tu więc wiele krótkich historii do przeczytania na raz i różnorodne wątki nawiązujące do Halloween

Strach, radość, ekscytacja, niepokój... nie zabraknie tu emocji ani zaskakujący zdarzeń, czy też uczuć.

Bardzo ciekawa książka, to pierwsza antologia hallowenowa jaką znam, interesujący temat u bardzo różnorodne opowiadania.

Droga do piekła wybrukowana jest słodyczami

Strach, radość, ekscytacja, niepokój......

• Samodzielne
  • Poszły w świat
  • Chcę
  • Inne

Dodaj cytat z książki Cukierek albo psikus