Podwójne zauroczenie

Wydawnictwo: ADAMUS
Liebesquiz & Pferdekuss
83-60333-10-6
Afrodyta

Kto będzie pierwszym chłopakiem, w którym zakocha się Mila? Jest to dla jej przyjaciółek Kati i Hanny ciekawsze niż jakikolwiek teleturniej. Kiedy jednak Mila zaczyna się fascynować nowym stażystą, sytuacja staje się alarmująca!

Priada | 2012-09-28
Przeczytana: 05 września 2012

Zaczyna się zwyczajnie....jest impreza bla bla bla i tak dalej Mili zostaje skradziony całus od szkolnego "błazna". Szykuje się zastępstwo wychowawczyni i pojawia się Piwi - młody, przystojny stażysta w którym Mila zaduża się po uszy, ale czy cos stanie im na drodze do szczęścia? Czy związek nauczyciela i uczennicy jest dopuszczalny?

Kolejna cz.przygód Hanny, Mili i Kati... :D Tym razem główną bohaterką jest przebojowa, odważna Mila... <3 W kim zakocha się mama i córka?... Czy Mila znajdzie wymarzonego chłopaka... :D Może miłość znajduje się w zasięgu ręki, tylko dziewczyna, musi dokładnie się rozejrzeć... <3 Bardzo spodobało mi się zakończenie...<3 Mila i Markus to świetna para!!! ;* :D <3 Gorąco polecam zwłaszcza dla relaksu i na poprawę humoru!!!!! :D :* <3

Natalia | 2012-12-26

Lekka i przyjemna książka dla dziewczyn. Przeczytałam ją w 1 dzień tak mnie wciągnęła.

Aramina | 2015-03-05

Ja rozumiem, że to literatura dziecięca, ale według mnie to czysta propaganda głupoty. Promowanie zachowywania się jak rozwydrzona, egoistyczna panienka nie powinno być domeną książek dla wkraczających w odpowiedzialne życie.

Rasia | 2013-07-10
Przeczytana: 08 października 2009

Kolejna ksiazka, którą lekko się czyta. Czytałam ją, kiedy byłam młodsza. Akcja była dość ciekawa, pomysł trochę banalny, ale sama w sobie ksiązka mi się podobała. Dobra dla czytelniczek zaczynających przygodę z ksiązkami.

werawera13 | 2013-05-16
Przeczytana: 16 maja 2013

jeszcze nie przeczytałam ,ale obiecuje że przeczytam .Myśle że jest fajna.

Nani Blue | 2012-12-11
Przeczytana: 10 grudnia 2012

Nie powiem, że książka była ambitna, ale miło się czyta.

Ania Mróz | 2013-06-14
Przeczytana: wrzesień 2011

świetna książka dla nastolatek.

Cirrruska | 2016-08-27
tyna226 | 2016-08-17