Zakaz całowania!

Wydawnictwo: ADAMUS
Knutschverbot & Herzensdiebe

Zakaz całowania w szkole! Czego ci nauczyciele nie wymyślą... Kiki postanawia znaleźć jakiś sposób na obejście tego zakazu, przecież ona i Meik są świeżo zakochaną parą!

kamyk576 | 2014-03-20

Podobała mi się :)

koniaralisa13 | 2016-09-05
Przeczytana: 04 września 2016

Bianka Mynte-Konig stała się od 1 słowa Komórkowej miłości kolejną z moich ulubionych autorek! :D Przygody Kiki przeczytałam jednym tchem! Najbardziej ujęło mnie zachowanie mamy, która poważnie potraktowała problemy miłosne starszej córki i zwierzyła jej się z własnych podobnych problemów z mężem, czyli tatą Kiki i Piernika...:D Prawdziwa miłość POKONA WSZYSTKIE PROBLEMY!!! ;D PODOBAŁO MI SIĘ RÓWNIEŻ, KIEDY MEIK I KIKI POGODZILI SIĘ I WRÓCILI DO SIEBIE!!!! <3 ORAZ ODWAGA I UPÓR UCZNIÓW W WALCE O SWOJE PRAWA!!!! ;) GORĄCO POLECAM TĘ POUCZAJĄCĄ LEKTURĘ!!! <3 :*

Kiszka175 | 2015-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2015

Książka opowiada o tym jak w jednej ze szkół dyrektor zakazał całowania sie na terenie szkoły. Kiki ze swoim chłopakiem są oburzeni jak i inni uczniowie. Postanawiają utrzeć nosa nauczycielom i wystąpić na letnim festiwalu, gdzie przedstawią historię całowania, scenki zakochanych par (np. Titanic). W między czasie Kiki podejrzewa swojego chłopaka o zdradę. Jest w książce kilka zabawnych sytuacji.
Jeśli ktoś lubi czytać książki o miłości z odrobinką humorku to polecam. :)

Amelia | 2013-08-05
Przeczytana: 30 czerwca 2013

Tytuł może wyglądać nie zachęcająco ,ale książka jest warta przeczytania :P

Bardzo fajna książka , jak inne tej autorki.

klaudkaxxd | 2012-05-09
Przeczytana: 15 października 2011

Na tej ksiażce również się troche zawiodłam ale nie była aż taka zła. Chociaż myślę że nikomu jakoś bardzo specjalnie by nie przeszkadzało że w szkole zabronione są pocałunki ; )

Myszorek67 | 2014-01-03

Książka mnie nie zachwyciła ale też nie za zasmuciła,jest przeciętna

Wiktoria | 2010-07-29

Fajne to jest..:)