Sami macho - oprócz Tima

Tłumaczenie: Anna Wziątek
Wydawnictwo: ADAMUS
Alles Machos - ausser Tim

Zakochać się w piłkarzu? Ruby nigdy nie przyszło nawet do głowy, że to mogłoby przytrafić się właśnie jej. Przecież piłkarze to bezmózgowcy, prawda? Ta sama historia opowiedziana z perspektywy dziewczyny i chłopaka. W tym tomie można poznać punkt widzenia Ruby. W kolejnym jak to wszystko widział Tim. Po zestawieniu ze sobą obu tomów, okładki tworzą jeden wspólny rysunek! Książka z zakładką w formie planu lekcji..

Darka_pl | 2015-04-06
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 2013 rok

Druga lub pierwsza (jak kto woli) część przygód zakochanego w Ruby, Tima. Tym razem jest to opisywane przez Ruby, która także bardzo kocha Tima, ale nie przyznaje się do tego. Bardzo fajna książka :)
Polecam.

Martyna Kozieł | 2015-09-13

Czytałam ją jakoś tak w 4/5 klasie podstawówki i bardzo mi się podobała :D
Polecam ją właśnie młodszej młodzieży :)

ina3 | 2016-01-20

Idealne dopełnienie książki z "Same baby - oprócz Ruby".

tyna226 | 2016-08-17
Martyna Kobiela | 2016-07-30