I Wanna Touch You

Okładka książki I Wanna Touch You Joanna Chwistek
Okładka książki I Wanna Touch You
Joanna Chwistek Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: I Wanna (tom 2) literatura obyczajowa, romans
I Wanna (tom 2)

✓I wanna Touch You
✓seria : I wanna
✓@wydawnictwoniezwykle
✓5/5⭐

,,I wanna Touch You "to kolejna część serii I wanna.

•macie słabość do hokeistów??? 🏒⛸️
•lubicie zakazane relacje ??
Ta książka jest dla was!!

Autorka wiele razy zaskakuje nas w tej powieści ,dlatego czytając ją napewno nie będziecie się nudzic .
Joanna opowiada historię Leile i Ashera. Którego znamy już z pierwszej części..
Asher- hokeista marzy o karierze sportowej. Pewny siebie,uparty, przystojny , chłopak z zasadami! . Nie potrafi pogodzić się z rozwodem rodziców i ,,nie" toleruje 😉córki partnerki jego ojca.
Leile - ma złote ❤️,jak kocha to całą sobą. Pewna siebie kobieta .

Polecam książki @joanna_chwistek_autor
Wpadłam na tą serię na Instagramie, i nie żałuję.
Wciągająca,ciekawa , porusza różne tematy.
Zachęcam😍

✓@joanna_chwistek_autor
✓I wanna Touch You
✓seria : I wanna
✓@wydawnictwoniezwykle
✓5/5⭐

,,I wanna Touch You "to kolejna część serii I wanna.

•macie słabość do hokeistów??? 🏒⛸️
•lubicie zakazane relacje ??
Ta książka jest dla was!!

Joanna opowiada historię Leile i...

Przyznam, że nie porwała mnie ta książka.
Początkowo ciężko mi było do niej wracać, bo nie miałam ochoty. Jednakże udało mi się ją skończyć. I nie byłą taka zła, choć zawierała dużo powtórzeń. Szybko się ją czyta i nie jest skomplikowana.

Przyznam, że nie porwała mnie ta książka.

Leila i Asher skradli moje serce tak naprawdę w pierwszych stronach, gdy tylko ich poznałam. Są genialnie wykreowanymi bohaterami z świetnym poczuciem humoru i uwielbiam to jak na przestrzeni całej pozycji ich relacja się zmienia.

Styl pisania Asi jest fantastyczny! Lekki, przyjemny a do tego niezwykle wciągający. Kocham w tej książce to, jak na naszych oczach bohaterowie przechodzili swoją przemianę, a autorka wciągnęła nas w ich życie.

Leila to bohaterka, z którą pod wieloma względami mogłam się utożsamić. Jest roztrzepana, wnosi dużo chaosu tam gdzie się pojawia, ale przy tym ma złote serce i jak kocha to całą sobą. Uwielbiam ją, to jak na przestrzeni tej historii staje się pewną siebie kobietą, która nie boi się brać od najbliższych tego na co zasługuje. Przy tym wszystkim pozostaje ogromnym słoneczkiem tej książki i potrafi rozweselić najbardziej parszywy dzień.

Asher to postać, która przeszła największą przemianę i nauczył się doceniać bliskie mu osoby. Zdaję sobie sprawę, że część z was może go nie polubić, ale uwielbiam w nim to jak ogromną drogę przeszedł by stać się mężczyzną godnym Leili. Uwielbiam go za jego poczucie humoru, za jego teksty, które rozbrajały mnie na kolana i troskę, którą otoczył naszą bohaterkę.

I wanna touch you to pozycja bardzo wyjątkowa i ma specjalne miejsce w moim sercu. Wzruszałam się, śmiałam do bólu brzucha i z ogromnym wciągnięciem przeżywałam historię tej wyjątkowej dwójki. Oprócz genialnej kreacji bohaterów porozmawiajmy sobie o fabule, która jest niesamowita! Uwielbiam fakt, że Asia oprócz skupieniq na relacji bohaterów poświęciła czas na zaskoczenie czytelnika i wprowadzenie dodatkowego zamieszania, które wprawiło mnie w osłupienie, przez co czytałam z jeszcze większym zaangażowaniem. Nie ukrywajmy- I wanna touch you to moje ukochane dziecko, kocham w tej historii absolutnie wszystko.

Historie Asi, jak i sama Asia stały się mi bardzo bliskie i jestem bardziej niż wdzięczna, że tak się stało. Ta pozycja to idealna historia na jeden wieczór bo swoją fabułą wkręca od pierwszych stron, a bohaterowie rozkochują po pierwszych zdaniach. W dodatku ta książka jest idealna dla fanów siatkówki, oraz hokeja! 🧡

Mam nadzieję, że sięgniecie po I wanna touch you i pozwolicie by porwało was w niesamowity świat.

Nie jestem wielką tego rodzaju książek (szkoła, studia, miłość),ale bardzo lubię pióro Joanny Chwistek i w zasadzie każda jej książka mi odpowiada. Seria "I wanna" wpadła mi w oko i czekam z niecierpliwością na 3 część :)

Asher właśnie rozpoczyna nowe życie z daleka od rodzinnego miasta. Chłopak chciał jak najszybciej wyrwać się z domu, ponieważ jego rodzice się rozstali i walczą ze sobą o syna. Jakby tego było mało, chłopak musi znosić córkę partnerki ojca. Lelia ma w sobie wszystko czego Asher nie cierpi w kobietach. Dlatego postanawia uciec z domu na studia, z dala od rodzinnego miasta. Jednak chłopak nie ma tyle szczęścia, bo ku jego zaskoczeniu Leila wybiera tę samą uczelnię, co on. Oboje wpadają w wir wypełnionej imprezami studenckiej egzystencji, a każde ich spotkanie przynosi nieporozumienia i wzajemne oskarżenia. Czy między nimi coś się pojawi? Czy siostra przyrodnia namiesza w życiu Ashera? Co się wydarzy?

Bardzo wyczekiwałam historii Ashera i jak tylko książka trafiła w moje ręce, to od razu zabrałam się za jej czytanie. Początkowo miałam problem aby wciągnąć się, jednak z rozdziału na rozdział wszystko sie zmieniło i wtedy pojawił się inny problem, a mianowicie nie chciałam odkładać książki na bok nawet na chwilę. Styl pisania autorki jest cudowny, lekki, przyjemny oraz wciągający. A sama fabuła jest dopracowana pod każdym względem. Książka jest pełna emocji. Nie raz się śmiałam, wkurzałam, smuciłam, złościłam, uśmiechałam czy też byłam zszokowana. Bohaterowie zostali wykrowani w świetny sposób, jak na autorkę przystało. Leila, to wytrwała, inteligentna młoda kobieta, która od lat była zakochana w swoim przyrodnim bracie. Wszystko robiła dla niego, nie martwiąc się o swoje uczucia. Pojechała za nim na studia aby być bliżej go. Asher, to impulsywny, opiekuńczy chłopak, który robił wszystko aby odepchnąć od siebie Leile. Chłopak nie pragną się z nikim wiązać, a to wszystko przez złe doświadczenie o związkach. Oboje mają mocne i zdeterminowane charaktery przez co trudno było im się pogodzić z porażką, dlatego cały czas walczyli o siebie. Ich relacja była w bardzo ciekawy sposób poprowadzona, przez co mocno przypadła mi do gustu. Jeżeli lubicie książki autorki, bądź bohaterów z mocnymi charakterami, to zdecydowanie Wam polecam się z zapoznać z tą książką jak i jej poprzedniczką.

Moja ocena 9/10⭐️

Typowa nastoletnia, miłosna drama.Ja akurat lubię czytać tego typu historie,dla tych wszystkich emocji i wybuchowych reakcji.Na początku bohaterowie głównie rozczarowują.Asher jest wyjątkowo wredny,nawet okrutny dla zakochanej w nim Leily.Ona z kolei jest tak naiwna i momentami żałosna, w tej miłości do niego,że aż boli.Ich relacja dostarcza sporo emocji, z czasem zyskują na sympatii.Mam dystans do tego gatunku,rządzi się swoimi prawami.Oceniam pozytywnie.

"Miłość nie była lekiem na całe zło. Można kogoś kochać i nie chcieć z nim być. Ja okazywałam się tego najlepszym przykładem".
"I wanna touch you" to drugi tom serii I wanna. Serii, którą pokochałam od samego początku i nie mogłam się doczeka, aż zostanie wydana, żebym mogła przeczytać ją w papierze. Serii new adult, która zrobiła furorę na wattpadzie.
Z książkami Asi jestem od samego początku, i od tego też momentu biorę je w ciemno. Tak jak to zapewne podkreślam za każdym razem, nigdy jeszcze mnie nie rozczarowała. Nie pamiętam nawet czy kiedykolwiek jakaś jej książka dostała ode mnie mniej niż dziesięć. Jednym słowem mówiąc, jestem uzależniona od twórczości Asi i jestem nawet w stanie zakupić dla niej osobny regał, byleby tylko nadal pisała tak niesamowite historie. Książkary mnie zrozumieją, bo zapewne też mają, niejednego takiego autora.
"I wanna touch you" jest romansem, który pokocha każda miłośniczka tego gatunku. Niby ktoś mógłby powiedzieć, że to historia jakich wiele, ale Asia zawsze wie jak poprowadzić całość, aby jednak się wyróżniała na tle innych. Sięgając po ten tom nie spodziewałam się, że może być jeszcze lepiej niż poprzednio, że nie będę w stanie chociaż na moment o niej nie myśleć. To było takie słodkie, romantyczne, ale i emocjonujące, otulające czytelnika i jego serce. Po prostu całkowicie to UWIELBIAM!
Historia Ashera i Leilii różni się od tej Blue i Londona. To w głównej mierze jest spowodowane tym, iż Asher i Leila mają zupełnie inne charaktery niż ich przyjaciele, nie wspominając już o tym, w jakich okolicznościach się poznali. Bardzo podobało mi się, to w jak realny sposób wykreowała bohaterów autorka. Ashera polubiłam już w poprzedniej części i tym razem nie było inaczej, chociaż czasami mnie denerwował i miałam ochotę nim potrząsnąć, to i tak gdybym była w wieku Leili to chciałabym mieć właśnie takiego chłopaka.
Bardzo chciałabym obejrzeć film na podstawie tej książki, a wszystkim tym, którzy dopiero będą czytać tę książkę, zazdroszczę! Zazdroszczę, że będziecie mogli wkroczyć w świat bohaterów.

Z książkami Asi...

"Miłość to nie kwiatuszki i motylki, to cholerne cierpienie, zwłaszcza jeśli jest nieodwzajemniona".

Moja przygoda z książkami Asi trwa. Skończyłam drugi tom serii i już teraz wiem, że z niecierpliwością będę wyczekiwać kolejnego. Bo to co dostałam w historii Ashera i Leili to coś niesamowitego. Niezwykła historia, która skradła serduszko i wywołała ogromną ilość emocji.

I jak myślałam, że po pierwszej części lepiej być nie może, to właśnie doszłam do wniosku, że może.
,,I wanna touch you" mi to udowodniło.
Nie sądziłam, że w tę historię wkręcę się jeszcze bardziej, a tak było. Siłą by mi musieli książkę zabierać. Przepadłam i było mi z tym bardzo dobrze.

Była to historia, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie i poruszyła do granic możliwości.
Pokazała różne oblicza miłości, a także zafundowała lawinę emocji. Razem z bohaterami przeżywałam, to co się u nich działo. Śmiałam się, frustrowałam i irytowałam, a i bywały momenty wzruszeń.
Książka trzyma w napięciu do samego końca. Potrafi zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie. A do tego rozgrzewa do czerwoności. Pożądanie między bohaterami było wręcz namacalne i wyczuwalne.

Co ja tutaj mogę więcej dodać. Chyba to co najważniejsze już powiedziałam. W każdym razie polecam przeczytać i poznać tę historię. Nie zawiedziecie się

Słaba książka. Napisana bardzo prymitywnym językiem i kreująca równie prymitywnych bohaterów - zwłaszcza męskich, którzy myślą tylko i wyłącznie jedną częścią ciała. Główna bohaterka została wykreowana na seksownego rudzielca, któremu nikt nie może się oprzeć - nawet jej trener siatkówki, co było dla mnie niedorzeczne. Dosłownie każdy mężczyzna w tym uniwersum, nawet dorosły, nie potrafi utrzymać węża w spodniach. Główny bohater, to typowy r*chacz, o czym mamy okazję się przekonać już na samym początku książki, gdzie dostajemy dość niesmaczną scenę erotyczną. O głównych bohaterach w trakcie trwania akcji nie dowiadujemy się praktycznie NIC, oprócz tego, że ona się w nim kocha, lubi siatkówkę, ale generalnie omija prawie wszystkie treningi, za co nie spotykają jej żadne konsekwencje, a on, mimo młodego wieku ma większy przebieg niż mój 16-letni samochód i gra w hokeja. Tyle wiemy o bohaterach, oni są dosłownie płytcy jak kałuża, a to dlatego, że autorka poświęciła większość książki na słabe opisy scen erotycznych, które przewijałam, bo wciąż miałam z tyłu głowy myśl, że to są wciąż nastolatki i zaczęło robić się niesmacznie. Do tego akcja tej książki jest jak zapętlona - jest impreza, jest fajnie, bohater jest zazdrosny o bohaterkę, potem ją rani, ona znika, wszyscy się o nią martwią, ale ona ma to generalnie gdzieś, wraca i tak w kółko - cała książka w pigułce, już nie musicie tego czytać. Ogólnie, nie polecam. Słaby język, słabi bohaterowie, słaba książka.

W życiu Ashera pojawia się nowa osoba a mianowicie córka nowej partnerki jej ojca. Niby nic a jednak jego niechęć względem Leili miesza się z fascynacją.
Chłopak ma już dość ciągłych przepychanek rodziców i dziewczyny od której nie potrafi się trzymać z daleka dlatego wyjazd na studia okazuje się dla niego zbawieniem.
Los jednak lubi być przewrotny o czym Asher przekonuje się wraz z wiadomością że Leila będzie chodziła na tą samą uczelanie. Chłopak wie że to co ciągnie go do Leili jest zakazane ale czy będzie się w stanie temu oprzeć?

"I wanna touch you" to drugi tom z serii, która skradła moje serce. To że uwielbiam książki autorki wie chyba każdy kto choć trochę ma styczność z moimi Social Mediami. To jak autorka wpłata w romans ważne tematy a za razem lekkość z jaką to robi zasługuje na rozgłos.

Asher to chłopak który ma swoje zasady i mimo wszystko stara się być im wierny jednak wiadomo nie zawsze sprawdzą się to w stu procentach. Z jednej strony rozważny a z drugiej lekkoduch ale w sferze uczuciowej... dobrze jest się pobawić i to wystarczy.
Leila natomiast to romamtyczna duszą stała w uczuciach, może trochę charakterem przypomina mi mnie sama dlatego trz tak bardzo polubiłam tą postać.

W tej książce główna rolę odgrywa walka pożądania z rozsądkiem, jednak czy taka walka z góry nie jest przesądzona?
Tak pokazany motyw zakazanej miłości zrobił na mnie niesamowite wrażenie.
Jak przystało na autorkę oczywiście otrzymałam solidną dawkę emocji które wciąż gdzieś się we mnie kotłują.
Z jednej strony główny bohater pokazany jezt jako beztroski pełen humoru i entuzjazmu chłopak z drugiej zaś musi mierzyć się z naprawę ciężkimi problemami rodzinnymi.
Podobnie jest z główna bohaterka, która swoją wewnętrzną siłę pokazuje stopniowo aż musi sama zawalczyć o siebie.

Podsumowując dla mnie czytania historii Ashera i Leili było jak wycieczka do wesołego miasteczka z zaliczeniem wszytkich atrakcji zarówno tych lekkich i przyjaznych jak i tych które sprawiają że serce ma ochotę wyskoczyć z piersi a żołądek przekręcą się na drugą stronę.
Słodko gorzka prawda o miłości która jest w stanie wiele pokonać aby pozostać spełnioną. Zdecydowanie polecam tą książkę i z niecierpliwością czekam na kolejny tom z serii.

Los jednak lubi być przewrotny o czym Asher przekonuje...

• Wattpad

Joanna Chwistek I Wanna Touch You Zobacz więcej