I Wanna Feel You

Okładka książki I Wanna Feel You Joanna Chwistek
Okładka książki I Wanna Feel You
Joanna Chwistek Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: I Wanna (tom 3) literatura obyczajowa, romans
I Wanna (tom 3)
NieZwykłe
2024-04-03
2024-04-03

Pochłonęłam w całości za jednym podejściem.
Książka czyta się sama, wciąga od pierwszego rozdziału.

Amy straciła wzrok, ale ma szansę na jego odzyskanie poprzez operację, pracuje w klubie żeby zarobić na nią, jednocześnie studiuje i zmaga z trudną przeszłością.

Kai, hokeista, człowiek któremu niczego w życiu nie brakowało, a jego życie w końcu układa się tak jak chce, pomaga nieznajomej dziewczynie, odkrywa jej niepełnosprawność, a później z sam od siebie postanawia ją chronić.

Relacja między nimi miała być tylko układem, później przyjaźnią z bonusem aż w końcu oboje pogubili się w relacji. Mamy tu sporo kłamstw i niedomówień, prawdziwą przyjaźń, trudny temat traktowania osób niepełnosprawnych, sporo emocji i scen erotycznych.

Książka bardzo mi się podobała, nie czytałam poprzednich części, ale muszę nadrobić. Zdecydowanie polecam.

Pochłonęłam w całości za jednym podejściem.
Książka czyta się sama, wciąga od pierwszego rozdziału.

Chyba najlepsza z całej serii moze przez to, że mamy tu zakończenie, które nam pokazują losy każdej pary. Autorka świetnie zbudowala emocje w tej części, oczywiście w poprzednich też takie były, ale tutaj kłamstwo milao mocne uderzenie... Amy niewidoma dziewczyna iraz bogaty chlopak Kai, grający w Hokeja, kolega Landona i Asher z poprzednich czesci, historia skupia się na nich ale oczywiście mozemy sledzic losy poprzednich par co bardzo dobrze bylo przeze mnie odebrane bo mimo wszystko za nimi tęskniłam...autorka dawno mnie kupila swoimi pozycjami także ja jestem jej wierna i polecam!

🧡 RECENZJA PATRONACKA 🧡

📚I wanna feel you📚
Od @joanna_chwistek_autor 🥰

[współpraca reklamowa] @wydawnictwoniezwykle ✨

„Wszyscy popełniamy błędy i trzeba dać sobie szansę.”

@joanna_chwistek_autor dziękuje za zaufanie! 🧡 Patronowanie całej trylogii „I wanna” to dla mnie zaszczyt! 🥹 Cieszę się, że mogłam towarzyszyć Ci na tej drodze! Dziękuje 🥹🧡

🌸 Przyszedł czas na ostatnią historię z trylogii „I wanna.” Opowiada ona losy kolejnego z naszych ulubionych hokeistów - Kai’a, oraz pewnej tajemniczej Amy. Ta dwójka skradła moje serce już podczas czytania na wattpadzie, w w papierze przepadłam dla nich całkowicie.
Joanna Chwistek stworzyła dla nas niesamowitą historię. Pełną dobrego poczucia humoru, emocji i zwrotów akcji. Znajdziemy tu motywy takie jak przyjaciele z korzyściami, hokeista, niewidoma dziewczyna, sekrety oraz trudne relację. Dodatkowo cudowny styl pisania autorki wciąga nas w historię jeszcze bardziej. Asia piszę lekko, przyjemnie, intrygująco i ciekawie. Potrafi oddać wszystkie emocje bohaterów, a fabuła zawsze jest interesująca.
Kreacja bohaterów to istny majstersztyk. Mają w sobie to coś, przez co zyskają naszą sympatię. Są barwni i ciekawi.
Kai Kane to student, którego pasją jest hokej. Jest pewny siebie, odważny, bezczelny, bezpośredni, milczący i zaborczy. W poprzednich tomach bardzo mnie intrygował, a tu poznajemy go bliżej. Bywa typowym dupkiem, ale kiedy poznamy jego drugie oblicze, przepadamy dla niego. Potrafi być opiekuńczy, czuły, troskliwy i kochany. Dla przyjaciół, rodziny i swojej ulubionej osoby, potrafi zrobić wszystko.
Amy Jones to młoda i niewidoma dziewczyna. W życiu przeszła wiele i to niestety tego złego. Ogromnie ją podziwiam, że się nie poddała. Amy jest silna, waleczna, odważna, przyjacielska, zabawna i kochana. Dąży do swoich ustawionych celów i spełnienia marzeń. Zaimponowała mi wielokrotnie.
Relacja tej dwójki jest dość burzliwa. Poznają się w nietypowej sytuacji i od tamtej pory będą o sobie myśleć. Ciągnie ich do siebie i czują wzajemną chemię i namiętność. Zostają przyjaciółmi, a dodatkowo dochodzą do tego pewne korzyści. Układ, który miał działać bez żadnego szwankowania. Ale co, gdy dołączą do tego uczucia i emocję? Wyjdzie sporo nieporozumień i kłamstw, przez co ich zaufanie podupadnie. Będą dla siebie wsparciem, będą darzyć się troską, czułością i miłością. Ich relacja choć trudna i ciężka, jest piękna i wartościowa.
Znajdziemy tu również całkiem sporo scen zbliżenia. Są dokładnie opisane, ale ze smakiem i przyjemnością. Będzie gorąco, pikantnie i zbereźnie.
Joanna Chwistek stworzyła historię pełną wrażeń i emocji. Będziemy odczuwać ich sporo. Złość, smutek, żal, rozczarowanie jak również szczęście i rozmiłowanie. Będzie śmiech, ale nie zabranie też chwil wzruszenia.
Uwielbiam również to, że pojawiają się bohaterzy z poprzednich tomów. Tęskniłam za nimi, a tu możemy dowiedzieć się co u nich słychać i jak toczy się ich dalsze życie. Coś pięknego.
„I wanna feel you” to historia, która skradła moje serce i na samą myśl o niej na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Cieszę się, że mogłam ich poznać! Nasza wspólna droga była wyboista, ale wspaniała. Koniecznie musicie poznać całą trójkę hokeistów! Ogromnie polecam! 🧡

📚5/5
🌶️ 3/5

🧡 RECENZJA PATRONACKA 🧡

📚I wanna feel you📚
Od @joanna_chwistek_autor 🥰

[współpraca reklamowa] @wydawnictwoniezwykle ✨

„Wszyscy popełniamy błędy i trzeba dać sobie szansę.”

🌸 Przyszedł czas na...

Pokochałam pióro Joanny i ostatnia części serii I wanna ❤️ Historia tyczy się Kaia i Amy.
Kai stał się moim mężem książkowym 🏒⛸️
Książka jest dla fanów hokeja 🏒
Pewne wydarzenia sprawiły, że Kai postanowił wyjechać na studia jak najdalej od Los Angeles. Chciał odciąć się od swojej rodziny ,a przede wszystkim od siostry, którj widok przypominał mu o tym ,jak bardzo kiedyś ją zawiódł. Wyjechał do Nowego Jorku wraz ze swoją paczka przyjaciół.
Kai jest postacią ,która nie mówi zbyt wiele.Odzywa się tylko kiedy zachodzi taka konieczność do czasu gdy spotyka Amy.
Amy to prawie niewidoma dziewczyna ,która walczy z przeciwnościami losu .

Polecam każdemu !

Kai stał się moim mężem książkowym 🏒⛸️
Książka jest dla fanów hokeja 🏒

Rewelka!!!! Chwistek nie zawodzi. Uwielbiam Kaia 😍😍😍 To chyba w ogóle najlepsza część! I ten epilog zamykajacy cala serie! SUPER

Choć Kai Kane pochodził z zamożnej rodziny, jednak pewne mroczne wydarzenia z przeszłości sprawiły, że tak jak jego przyjaciele (Asher i London) postanowił przeprowadzić się z Los Angeles do Nowego Jorku. Pragnął odciąć się od swojej rodzinny, a przede wszystkim od młodszej siostry, która przypominała mu jak bardzo ją zawiódł.

Kai jest bardzo zamknięty w sobie. Nie jest skory do jakichkolwiek rozmów. Ogranicza się wyłącznie do krótkich odpowiedzi bądź skinienia głową. W swojej paczce został ostatnim wolnym facetem. Jego przyjaciele byli już w związkach, natomiast jego nic takiego nie interesowało. Dla niego liczyły się tylko niezobowiązujące relacje. Jednak wiele się w jego życiu zmienia, gdy postanawia pomóc pewnej dziewczynie, która przewróciła się na oblodzonym chodniku...

Amy Jones nie miała łatwego życia, a skomplikowało się jeszcze bardziej gdy straciła wzrok. Zawsze musiała sobie radzić sama, a na rodzinę nie miała co liczyć. Wręcz wolała jej unikać by na niej nie żerowali. Ta dziewczyna codziennie walczy z przeciwnościami losu oraz kłodami rzucanymi jej przez innych ludzi. Wszystko jednak się zmienia, gdy pewnego dnia, gdy upada z pomocą przychodzi jej chłopak, który cudownie zapachnie...

Historię znam jeszcze z Wattpada i już wtedy wiedziałam, że papierowa wersja znajdzie się na mojej półce. Kolejna świetna książka autorki, która wciągnęła mnie od pierwszych stron i trudno było się od niej oderwać. Świetna fabuła z dobrze wykreowanymi bohaterami. Amy to bardzo silna i niezależna osoba. Kai pod jej wpływem bardzo się zmienił. Oboje bardzo skrzywdzeni przez najbliższe osoby. Oboje walczący z przeciwnościami losu i niestety oboje skrywają sekrety, które, gdy wyjdą na jaw wszystko zmienią i zniszczą to co zdążyli do tej pory wypracować. Między bohaterami była niesamowita chemia, ale ich relacja była skomplikowana i trudna.

Świetna historia pełna emocji, walki z przeciwnościami. Naprawdę ciekawa fabuła pokazująca, iż warto walczyć o to na czym nam zależy, że warto przełamywać swoje słabości, obawy. A wisienką na torcie jest epilog pokazujący dalsze losy trójki przyjaciół: Londona, Ashera, Kaia.

Gorąco polecam całą serię.

Kai jest bardzo zamknięty w sobie. Nie jest...

„I Wanna Feel You” to książka, którą poczułam i to nie tylko jako fizyczną rzecz, którą trzymam w dłoniach. Całą sobą zatraciłam się w przepięknej, miejscami gorącej oraz wzruszającej historii Kaia i Amy. Ci bohaterowie przemówili do mnie i sprawili, że ich pokochałam.
W powieściach Asi Chwistek uwielbiam to, że autorka za każdym razem zaskakuje mnie czymś nowym. Tyle przeczytanych słów, zdań, stron, książek, a ja wciąż się zachwycam jej piórem, wyobraźnią i wrażliwością.

Amy jest postacią, którą ma się ochotę wyściskać. To, jaką siłę ma ta dziewczyna jest naprawdę godne podziwu. Bohaterka jest praktycznie niewidoma, widzi jakieś rozmazane plamy, ale nic więcej. Nie pomaga jej to w codziennym funkcjonowaniu na uczelni i w internacie, gdzie ludzie nie są dla niej zbyt mili. Amy marzy o tym, aby sie z kimś zaprzyjaźnić, znaleźć kogoś, kto chciałby spędzać z nią czas, a jest to trudne. Wszystko zmienia sie, gdy przypadkiem poznaje Kaia, chłopaka, który już samym zapachem zawrócił jej w głowie.

Amy poznaje świat innymi zmysłami, a my razem z nią. Podobało mi sie to, jak dziewczyna chłonęła całe otoczenie. Było kilka scen, które mnie rozczuliły. Np. moment, w którym bohaterka dotyka twarzy Kaia chcąc „zobaczyć” jak on wyglada, lub gdy prosi jego przyjaciół na lodowisku, aby komentowali akcje podczas gry, bo chce kibicować chłopakowi, który był jej coraz bliższy. Uwielbiam w niej również taką determinację, chęć zmiany i to, że nie poddawała się. Amy potrafiła znaleźć prace, nie załamywała się przy niepowodzeniach i nie pozwalała, aby smutna przeszłość skreśliła jej marzenia.
Jeśli chodzi o Kaia to z całej trójki bohaterów serii, jest moich ulubieńcem. Jego skrytość i nieprzystępność powodowały, że wprost nie mogłam się doczekać, aż lepiej poznam jego wnętrze oraz myśli. I kurczę przyznaje, że nie zawiodłam się.

„I Wanna Feel You” to książka, o której mogłabym pisać i mówić bez końca, ale nie chce za dużo zdradzać. Jest to jedna z lepszych powieści, jakie miałam okazje czytać. Amy i Kai na dobre zagościli w moim sercu i mam nadzieje, że Wy również dacie im szanse.

Kai ze względu na przeszłość wybiera studia w innym mieście, przy swoich przyjaciołach. Pewnego dnia wpada na Amy, a ich poznanie się jest dość oryginalne.

Ostatni tom serii " I wanna " , w której bliżej poznajemy Kaia, wcześniej głównie milczącego i obserwującego. Tacy bohaterowie mnie intrygują i już nie mogłam się doczekać aż wejdę do jego myśli.
Przyznaję, że chłopak na początku trochę mnie wkurzał. Jego podejście do dziewczyn i ciągłe myślenie o s3ksi3 mnie irytowało i były momenty, gdzie unosiłam brwi ze zdziwienia. Gdy poznał Amy, już czułam, że przepadł.
Dziewczyna przeszła w życiu wiele złego i czytając o jej przeszłości było mi przykro. Nie wiedziałam czy Kai podoła zadaniu, które sobie wyznaczył, ale trzymałam kciuki. Amy musiała mu zaufać, a pomóc miały jej w tym inne zmysły, skoro wzrok był tak słaby. No właśnie, niewidoma dziewczyna to dla mnie totalna nowość w książkach i dzięki tej oryginalności jeszcze bardziej chciałam wiedzieć co wydarzy się dalej.
I choć nie pochwalałam niektórych zachowań bohaterów, nie byłam w stanie się oderwać. Nie rozumiałam Amy, obie się różnimy i ja na niektóre sytuacje zareagowałabym zupełnie inaczej niż ona. Czasem nie podobał mi się jej stosunek do Kaia, a gdy zawiodła jego zaufanie, musiałam trochę ochłonąć.
Wiele emocji pojawiło się podczas czytania, czasem były one skrajne, dlatego ta historia tak mi się podobała.

Rozdział 20 złamał mi serce. Jejku, jak ja się bałam. Te emocje są nie do opisania. Czytając to, nie mogłam usiedzieć w miejscu, wierciłam się i zaciskałam szczękę.
A do tego mocno trzymałam kciuki, by wszystko dobrze się skończyło.

Sceny erotyczne zdecydowanie są rozgrzewające i pobudzające wyobraźnię, a ja śledziłam je z dużym zainteresowaniem, bo również okazały się mieć w sobie nutkę świeżości.

W tej serii podoba mi się podkreślanie przez autorkę przyjaźni. Nie jest ona zawsze kolorowa i bezproblemowa, ale tutaj każdy z bohaterów może liczyć na wsparcie i pomoc. Super się o tym czyta, od razu robi się tak ciepło na sercu.

Zakończenie całej serii było piękne i aż żal rozstawać się z bohaterami. Cieszę się, że Joanna poświęciła tyle stron na epilog, który był super napisany i wywoływał na mojej twarzy uśmiech. Każdy tom mi się podobał, jednak ten chyba najbardziej.

Przyznaję, że chłopak...

Podeszłam do tej książki na luzie, bez większych oczekiwań skuszona wizją poznania ciekawej historii o niewidomej dziewczynie i typowym "badboyu". Ale nie sądziłam, że aż tak mnie zawiedzie i będzie mi tak ciężko szło jej czytanie.
1. Język, jakim pisana jest książka to dla mnie masakra. Gdybym była w gimnazjum nie zwracałabym na to uwagi, ale teraz bardzo raziło to w oczy. Ogrom powtórzeń wyrazów, niepoprawnie budowane zdania, które gdybym czytała na jednym wdechu to bym się prawdopodobnie udusiła.
2. bohaterowie w kółko powtarzają to samo, jakby jeden raz do mnie nie dotarło.
3. Nie rozumiałam czemu bohaterka ciągle kłamała, zwyczajnie nie docierały do mnie te jej motywacje nie mające moim zdaniem żadnego sensu. Gadanie, że już nigdy go nie okłamie: OPRÓCZ BRATA, BO TO MUSZĘ KŁAMAĆ. Zresztą, ona kłamała cały czas, w kółko i w kółko. Miałam wrażenie, że dziewczyna chciała być jakąś męczennicą. Pożyczenie pieniędzy na operację od swojego przyjaciela - NIE, pożyczenie kasy od szefa, który prowadzi jakieś szemrane interesy i wyraźnie na nią leci - JASNE, ŻE TAK, albo w ogóle zadzwonić po policję i być może odzyskać hajs? ale nie, Amy musi pokazywać wszystkim jak cierpi i jaka jest biedna i umęczona.
4. nie kupuję sceny SM zaraz potem, jak dziewczyna została pobita, tak samo ich na siłę wymyślonej kłótni i braku chęci wyjaśnienia nieporozumienia.
5. Relacja głównej pary została całkowicie spłycona. Nie rozumiałam czemu Kai się tak właściwie zakochał w Amy. Spodobała mu się : bo tak. Liczyłam, że dziewczyna będzie miała swoim zachowaniem na niego jakiś wpływ, zmieni jego pogląd na świat, nie prześpi się z nim od razu na jego zawołanie, tylko w przeciwieństwie do innych jego kobiet pokaże mu jakieś granice. Ale niestety wyszło jak wyszło i chociaż historia mogła być ciekawa i fascynująca, zanudziła mnie i zdenerwowała.

Przyjemna historia, najbardziej chwyta za serce epilog podsumowujący losy każdej pary. Niezłe się bawiłam

• Młodzieżowe

Dodaj cytat z książki I Wanna Feel You